28.08.2026 14:15 Slovenia Prva liga 2026/2027

Aluminij - FC Koper Tipovi i prognoze

Aluminij - FC Koper se igra u 14:15 dana 28.08.2026.

Aluminij
Aluminij
FC Koper
FC Koper

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj Aluminij - FC Koper odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Home Draw Away", ishod "FC Koper", sa kvotom -101 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste opklada:

Home Draw Away
FC Koper
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Aluminij - FC Koper prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, wpawel2005 (plasiran na 1245 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 9.9, stavljajući 10 na FC Koper (-101) u opkladi Home Draw Away.

wpawel2005
wpawel2005
Rang-lista 1245/1285
Profit: -166.96
Home Draw Away
-101 for FC Koper
10/10
Procenjen profit 9.90

JohnnyBet tipovi za Aluminij - FC Koper prema yieldu tipstera

wpawel2005 (ukupan yield: -10.36%) prognozira profit od 9.9 stavljanjem 10 na ishod FC Koper (kvota: -101), tržište: Home Draw Away.

wpawel2005
wpawel2005
Rang-lista 868/1285
Yield: -10.36%
Home Draw Away
-101 for FC Koper
10/10
Procenjen profit 9.90

Tipovi za Aluminij - FC Koper od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! wpawel2005, sa ODI parametrom od -4.68 ulaže 10 sa kvotom -101 na FC Koper na tržištu Home Draw Away. Može ostvariti profit od 9.9.

wpawel2005
wpawel2005
Rang-lista 1229/1285
ODI: -4.68
Home Draw Away
-101 for FC Koper
10/10
Procenjen profit 9.90

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Aluminij - FC Koper od AI

Koji ishod utakmice Aluminij - FC Koper predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na FC Koper na tržištu Home Draw Away, sa kvotom od -101sa ulogom od 10, od tipstera wpawel2005.

Home Draw Away
-101 for FC Koper
10/10
Procenjen profit 9.90

Predlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi svoje prognoze za predstojeću utakmicu Aluminij - FC Koper. Top prognoza, sa 100% glasova, je pobeda FC Koper (-101). Pobeda Aluminij (+228) je prikupila 0% glasova, dok 0% predviđa nerešeno (+228).

1 0%
X 0%
2 100%

Aluminij vs FC Koper Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote -101 za FC Koper (Home Draw Away)
Igrajte odgovorno