01.08.2026 09:30 Poland 1. Division 2026/2027

Arka Gdinja - Stal Žešov Tipovi i prognoze

Arka Gdinja - Stal Žešov se igra u 09:30 dana 01.08.2026.

Arka Gdynia
Arka Gdinja
Stal Rzeszów
Stal Žešov

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj Arka Gdinja - Stal Žešov odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Home Draw Away", ishod "Arka Gdinja", sa kvotom -145 - prema 2 od 2 korisnika.

Najpopularnije vrste opklada:

Home Draw Away
Arka Gdinja
100%
2 od 2 tipstera
Over/Under 2.5
Under
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Arka Gdinja - Stal Žešov prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, AlojzySzpok (plasiran na 12 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 6.9, stavljajući 10 na Arka Gdinja (-145) u opkladi Home Draw Away. Sa druge strane, Jarecczak (plasiran na 2212 mestu), tipuje sa kvotom -147 na Arka Gdinja (Home Draw Away), stavljajući 10 - procenjeni profit: 6.8. Treći najbolji tipster (2243 ove sezone), Wilhelmine procenjuje da će ostvariti profit od 14.3 ulaganjem 10 sa kvotom +143 na Under na tržištu Over/Under 2.5.

AlojzySzpok
AlojzySzpok
Rang-lista 12/2052
Profit: 224.34
Home Draw Away
-145 for Arka Gdinja
10/10
Procenjen profit 6.90
Jarecczak
Jarecczak
Rang-lista 2212/2052
Profit: -872.8
Home Draw Away
-147 for Arka Gdinja
10/10
Procenjen profit 6.80
Wilhelmine
Wilhelmine
Rang-lista 2243/2052
Profit: -3123.54
Over/Under 2.5
+143 for Under
10/10
Procenjen profit 14.30

JohnnyBet tipovi za Arka Gdinja - Stal Žešov prema yieldu tipstera

AlojzySzpok (ukupan yield: 13.95%) prognozira profit od 6.9 stavljanjem 10 na ishod Arka Gdinja (kvota: -145), tržište: Home Draw Away. Zatim, tu je Jarecczak sa yieldom -3.16% koji daje tip sa ulogom od 10 za rezultat Arka Gdinja (kvota: -147), tržište: Home Draw Away. Procenjeni profit: 6.8. Wilhelmine (yield -6.42% ) je odabrao +143 za ishod Under na tržištu Over/Under 2.5. Ulog 10 će doneti profit od 14.3 (ako je tip tačan).

AlojzySzpok
AlojzySzpok
Rang-lista 407/2052
Yield: 13.95%
Home Draw Away
-145 for Arka Gdinja
10/10
Procenjen profit 6.90
Jarecczak
Jarecczak
Rang-lista 809/2052
Yield: -3.16%
Home Draw Away
-147 for Arka Gdinja
10/10
Procenjen profit 6.80
Wilhelmine
Wilhelmine
Rang-lista 991/2052
Yield: -6.42%
Over/Under 2.5
+143 for Under
10/10
Procenjen profit 14.30

Tipovi za Arka Gdinja - Stal Žešov od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! Jarecczak, sa ODI parametrom od -1.21 ulaže 10 sa kvotom -147 na Arka Gdinja na tržištu Home Draw Away. Može ostvariti profit od 6.8. AlojzySzpok (ODI: -8.73) tipuje da bi ostvario profit od 6.9 stavljanjem 10 na Arka Gdinja (-145) u opkladi Home Draw Away. Treći na rang-listi (ODI: -325.56), Wilhelmine, izabrao je Over/Under 2.5, stavljajući ulog od 10 sa kvotom od +143 na opkladu Under i procenjujući profit od 14.3.

Jarecczak
Jarecczak
Rang-lista 1780/2052
ODI: -1.21
Home Draw Away
-147 for Arka Gdinja
10/10
Procenjen profit 6.80
AlojzySzpok
AlojzySzpok
Rang-lista 2040/2052
ODI: -8.73
Home Draw Away
-145 for Arka Gdinja
10/10
Procenjen profit 6.90
Wilhelmine
Wilhelmine
Rang-lista 2234/2052
ODI: -325.56
Over/Under 2.5
+143 for Under
10/10
Procenjen profit 14.30

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Arka Gdinja - Stal Žešov od AI

Koji ishod utakmice Arka Gdinja - Stal Žešov predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Arka Gdinja na tržištu Home Draw Away, sa kvotom od -145sa ulogom od 10, od tipstera AlojzySzpok. Opklada na Arka Gdinja (-147) na tržištu Home Draw Away sa ulogom. od 10 od tipstera Jarecczak je još jedan favorit AI. Treća najverovatnija dobitna opklada prema algoritmu je Under na tržištu Over/Under 2.5 na kojem tipster Wilhelmine stavlja ulog 10 sa kvotom od +143.

Home Draw Away
-145 for Arka Gdinja
10/10
Procenjen profit 6.90
Home Draw Away
-147 for Arka Gdinja
10/10
Procenjen profit 6.80
Over/Under 2.5
+143 for Under
10/10
Procenjen profit 14.30

Predlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi svoje prognoze za predstojeću utakmicu Arka Gdinja - Stal Žešov. Top prognoza, sa 100% glasova, je pobeda Arka Gdinja (-145). Pobeda Stal Žešov (+323) je prikupila 0% glasova, dok 0% predviđa nerešeno (+304).

1 100%
X 0%
2 0%

Arka Gdinja vs Stal Žešov Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote -145 za Arka Gdinja (Home Draw Away)
Tip 2:
Kvote +143 za Under (Over/Under 2.5)
Igrajte odgovorno