31.08.2026 15:15 Portugal Primeira Liga 2026/2027

Benfika - Estoril Praia Tipovi i prognoze

Benfika - Estoril Praia se igra u 15:15 dana 31.08.2026.

SL Benfica
Benfika
Estoril Praia
Estoril Praia

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj Benfika - Estoril Praia odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Home Draw Away", ishod "Benfika", sa kvotom -769 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste opklada:

Home Draw Away
Benfika
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Benfika - Estoril Praia prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, Wilhelmine (plasiran na 1482 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 1.3, stavljajući 10 na Benfika (-769) u opkladi Home Draw Away.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rang-lista 1482/1323
Profit: -2632.91
Home Draw Away
-769 for Benfika
10/10
Procenjen profit 1.30

JohnnyBet tipovi za Benfika - Estoril Praia prema yieldu tipstera

Wilhelmine (ukupan yield: -5.56%) prognozira profit od 1.3 stavljanjem 10 na ishod Benfika (kvota: -769), tržište: Home Draw Away.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rang-lista 732/1323
Yield: -5.56%
Home Draw Away
-769 for Benfika
10/10
Procenjen profit 1.30

Tipovi za Benfika - Estoril Praia od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! Wilhelmine, sa ODI parametrom od -3240.03 ulaže 10 sa kvotom -769 na Benfika na tržištu Home Draw Away. Može ostvariti profit od 1.3.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rang-lista 1482/1323
ODI: -3240.03
Home Draw Away
-769 for Benfika
10/10
Procenjen profit 1.30

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Benfika - Estoril Praia od AI

Koji ishod utakmice Benfika - Estoril Praia predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Benfika na tržištu Home Draw Away, sa kvotom od -769sa ulogom od 10, od tipstera Wilhelmine.

Home Draw Away
-769 for Benfika
10/10
Procenjen profit 1.30

Predlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi svoje prognoze za predstojeću utakmicu Benfika - Estoril Praia. Top prognoza, sa 100% glasova, je pobeda Benfika (-769). Pobeda Estoril Praia (+1520) je prikupila 0% glasova, dok 0% predviđa nerešeno (+722).

1 100%
X 0%
2 0%

Benfika vs Estoril Praia Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote -769 za Benfika (Home Draw Away)
Igrajte odgovorno