24.09.2026 14:00 Italy ATP Challenger Genova 2 2026

Karlo Alberto Kanijato - Tom Genc Tipovi i prognoze

Karlo Alberto Kanijato - Tom Genc se igra u 14:00 dana 24.09.2026.

Karlo Alberto Kanijato
Tom Genc

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj Karlo Alberto Kanijato - Tom Genc odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Home Away", ishod "Tom Genc", sa kvotom -120 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste opklada:

Home Away
Tom Genc
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Karlo Alberto Kanijato - Tom Genc prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, abreujg78 (plasiran na 1751 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 8.3, stavljajući 10 na Tom Genc (-120) u opkladi Home Away.

abreujg78
abreujg78
Rang-lista 1751/1654
Profit: -26477.2
Home Away
-120 for Tom Genc
10/10
Procenjen profit 8.30

JohnnyBet tipovi za Karlo Alberto Kanijato - Tom Genc prema yieldu tipstera

abreujg78 (ukupan yield: -19.19%) prognozira profit od 8.3 stavljanjem 10 na ishod Tom Genc (kvota: -120), tržište: Home Away.

abreujg78
abreujg78
Rang-lista 1280/1654
Yield: -19.19%
Home Away
-120 for Tom Genc
10/10
Procenjen profit 8.30

Tipovi za Karlo Alberto Kanijato - Tom Genc od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! abreujg78, sa ODI parametrom od -29039.0 ulaže 10 sa kvotom -120 na Tom Genc na tržištu Home Away. Može ostvariti profit od 8.3.

abreujg78
abreujg78
Rang-lista 1748/1654
ODI: -29039.0
Home Away
-120 for Tom Genc
10/10
Procenjen profit 8.30

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Karlo Alberto Kanijato - Tom Genc od AI

Koji ishod utakmice Karlo Alberto Kanijato - Tom Genc predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Tom Genc na tržištu Home Away, sa kvotom od -120sa ulogom od 10, od tipstera abreujg78.

Home Away
-120 for Tom Genc
10/10
Procenjen profit 8.30

Predlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi svoje prognoze za predstojeću utakmicu Karlo Alberto Kanijato - Tom Genc. Najbolja prognoza, sa 100% glasova, je pobeda Tom Genc (kvota: -120). Pobeda Karlo Alberto Kanijato (-103) je prikupila 0% glasova.

1 0%
2 100%

Karlo Alberto Kanijato vs Tom Genc Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote -120 za Tom Genc (Home Away)
Igrajte odgovorno