24.10.2026 11:20 • World • UFC 2026

Colby Thicknesse - Asaf Chopurov Tipovi i prognoze

Colby Thicknesse - Asaf Chopurov se igra u 11:20 dana 24.10.2026.

Colby Thicknesse
—
Asaf Chopurov

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj Colby Thicknesse - Asaf Chopurov odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Home Away", ishod "Colby Thicknesse", sa kvotom +494 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste opklada:

Home Away
Colby Thicknesse
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Colby Thicknesse - Asaf Chopurov prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, DaBigBadWolf (plasiran na 2038 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 29.64, stavljajući 6 na Colby Thicknesse (+494) u opkladi Home Away.

DaBigBadWolf
DaBigBadWolf
Rang-lista 2038/1960
Profit: -1847.5
Home Away
+494 for Colby Thicknesse
6/10
Procenjen profit 29.64

JohnnyBet tipovi za Colby Thicknesse - Asaf Chopurov prema yieldu tipstera

DaBigBadWolf (ukupan yield: -4.61%) prognozira profit od 29.64 stavljanjem 6 na ishod Colby Thicknesse (kvota: +494), tržište: Home Away.

DaBigBadWolf
DaBigBadWolf
Rang-lista 972/1960
Yield: -4.61%
Home Away
+494 for Colby Thicknesse
6/10
Procenjen profit 29.64

Tipovi za Colby Thicknesse - Asaf Chopurov od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! DaBigBadWolf, sa ODI parametrom od -43.03 ulaže 6 sa kvotom +494 na Colby Thicknesse na tržištu Home Away. Može ostvariti profit od 29.64.

DaBigBadWolf
DaBigBadWolf
Rang-lista 1942/1960
ODI: -43.03
Home Away
+494 for Colby Thicknesse
6/10
Procenjen profit 29.64

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Colby Thicknesse - Asaf Chopurov od AI

Koji ishod utakmice Colby Thicknesse - Asaf Chopurov predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Colby Thicknesse na tržištu Home Away, sa kvotom od +494sa ulogom od 6, od tipstera DaBigBadWolf.

Home Away
+494 for Colby Thicknesse
6/10
Procenjen profit 29.64

Predlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi svoje prognoze za predstojeću utakmicu Colby Thicknesse - Asaf Chopurov. Najbolja prognoza, sa 100% glasova, je pobeda Colby Thicknesse (kvota: +494). Sa druge strane pobeda Asaf Chopurov (-588) je prikupila 0% glasova.

1 100%
2 0%

Colby Thicknesse vs Asaf Chopurov Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote +494 za Colby Thicknesse (Home Away)
Igrajte odgovorno