19.10.2026 22:00 • China • WTA Ningbo 2026

Kristina Buksa - Polina Kudermetova Tipovi i prognoze

Kristina Buksa - Polina Kudermetova se igra u 22:00 dana 19.10.2026.

Kristina Buksa
—
Polina Kudermetova

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj Kristina Buksa - Polina Kudermetova odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Home Away", ishod "Polina Kudermetova", sa kvotom -127 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste opklada:

Home Away
Polina Kudermetova
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Kristina Buksa - Polina Kudermetova prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, NicosJB (plasiran na 1608 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 7.9, stavljajući 10 na Polina Kudermetova (-127) u opkladi Home Away.

NicosJB
NicosJB
Rang-lista 1608/1910
Profit: -144.72
Home Away
-127 for Polina Kudermetova
10/10
Procenjen profit 7.90

JohnnyBet tipovi za Kristina Buksa - Polina Kudermetova prema yieldu tipstera

NicosJB (ukupan yield: -2.45%) prognozira profit od 7.9 stavljanjem 10 na ishod Polina Kudermetova (kvota: -127), tržište: Home Away.

NicosJB
NicosJB
Rang-lista 788/1910
Yield: -2.45%
Home Away
-127 for Polina Kudermetova
10/10
Procenjen profit 7.90

Tipovi za Kristina Buksa - Polina Kudermetova od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! NicosJB, sa ODI parametrom od -7.28 ulaže 10 sa kvotom -127 na Polina Kudermetova na tržištu Home Away. Može ostvariti profit od 7.9.

NicosJB
NicosJB
Rang-lista 1716/1910
ODI: -7.28
Home Away
-127 for Polina Kudermetova
10/10
Procenjen profit 7.90

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Kristina Buksa - Polina Kudermetova od AI

Koji ishod utakmice Kristina Buksa - Polina Kudermetova predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Polina Kudermetova na tržištu Home Away, sa kvotom od -127sa ulogom od 10, od tipstera NicosJB.

Home Away
-127 for Polina Kudermetova
10/10
Procenjen profit 7.90

Predlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi svoje prognoze za predstojeću utakmicu Kristina Buksa - Polina Kudermetova. Najbolja prognoza, sa 100% glasova, je pobeda Polina Kudermetova (kvota: -127). Pobeda Kristina Buksa (-122) je prikupila 0% glasova.

1 0%
2 100%

Kristina Buksa vs Polina Kudermetova Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote -127 za Polina Kudermetova (Home Away)
Igrajte odgovorno