Događaj u toku
25.10.2026 05:00 • Romania • Liga 2 2026/2027

CSC Selimbar - ASA Târgu Mureš Tipovi i prognoze

CSC Selimbar - ASA Târgu Mureš se igra u 05:00 dana 25.10.2026.

CSC 1599 Selimbar
CSC Selimbar
—
ASA Târgu Mureš

Na šta se kladiti?

Najpopularnije vrste opklada:

Home Draw Away
Draw
60%
3 od 5 tipstera
Over/Under 1.5
Over
100%
1 od 1 tipstera
Over/Under 5.5
Over
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za CSC Selimbar - ASA Târgu Mureš prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, HIDE BALL (plasiran na 14 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 16.48, stavljajući 8 na Over (+206) u opkladi Over/Under 3.5. Sa druge strane, Phat Jack (plasiran na 22 mestu), tipuje sa kvotom -323 na Over (Over/Under 1.75), stavljajući 10 - procenjeni profit: 3.1. Treći najbolji tipster (43 ove sezone), Pokenfax procenjuje da će ostvariti profit od 50.16 ulaganjem 6 sa kvotom +836 na 1:2 na tržištu Correct Score.

HIDE BALL
Rang-lista 14/1985
Profit: 227.46
Over/Under 3.5
+206 for Over
8/10
Procenjen profit 16.48
Phat Jack
Phat Jack
Rang-lista 22/1985
Profit: 183.0
Over/Under 1.75
-323 for Over
10/10
Procenjen profit 3.10
Pokenfax
Rang-lista 43/1985
Profit: 120.9
Correct Score
+836 for 1:2
6/10
Procenjen profit 50.16
Up log
Rang-lista 137/1985
Profit: 50.5
Home Draw Away
+190 for CSC Selimbar
10/10
Procenjen profit 19.00
GM26024
Rang-lista 1410/1985
Profit: -56.04
Double Chance
-145 for 1X
10/10
Procenjen profit 6.90
1 2 3

JohnnyBet tipovi za CSC Selimbar - ASA Târgu Mureš prema yieldu tipstera

Up log (ukupan yield: 30.79%) prognozira profit od 19.0 stavljanjem 10 na ishod CSC Selimbar (kvota: +190), tržište: Home Draw Away. Zatim, tu je HIDE BALL sa yieldom 6.34% koji daje tip sa ulogom od 8 za rezultat Over (kvota: +206), tržište: Over/Under 3.5. Procenjeni profit: 16.48. Pokenfax (yield 4.43% ) je odabrao +836 za ishod 1:2 na tržištu Correct Score. Ulog 6 će doneti profit od 50.16 (ako je tip tačan).

Up log
Rang-lista 214/1985
Yield: 30.79%
Home Draw Away
+190 for CSC Selimbar
10/10
Procenjen profit 19.00
HIDE BALL
Rang-lista 422/1985
Yield: 6.34%
Over/Under 3.5
+206 for Over
8/10
Procenjen profit 16.48
Pokenfax
Rang-lista 463/1985
Yield: 4.43%
Correct Score
+836 for 1:2
6/10
Procenjen profit 50.16
Phat Jack
Phat Jack
Rang-lista 576/1985
Yield: 1.25%
Over/Under 1.75
-323 for Over
10/10
Procenjen profit 3.10
GM26024
Rang-lista 801/1985
Yield: -2.44%
Double Chance
-145 for 1X
10/10
Procenjen profit 6.90
1 2 3

Tipovi za CSC Selimbar - ASA Târgu Mureš od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! birkem, sa ODI parametrom od 4906.67 ulaže 6 sa kvotom +551 na Over na tržištu Over/Under 2.5, 1st Half. Može ostvariti profit od 33.06. Antonhundballl (ODI: 2439.74) tipuje da bi ostvario profit od 19.04 stavljanjem 8 na Draw (+238) u opkladi Home Draw Away. Treći na rang-listi (ODI: 447.65), mich81, izabrao je Over/Under 2.5, stavljajući ulog od 10 sa kvotom od -125 na opkladu Over i procenjujući profit od 8.0.

birkem
birkem
Rang-lista 1/1985
ODI: 4906.67
Over/Under 2.5, 1st Half
+551 for Over
6/10
Procenjen profit 33.06
Antonhundballl
Antonhundballl
Rang-lista 3/1985
ODI: 2439.74
Home Draw Away
+238 for Draw
8/10
Procenjen profit 19.04
mich81
mich81
Rang-lista 20/1985
ODI: 447.65
Over/Under 2.5
-125 for Over
10/10
Procenjen profit 8.00
hithem
hithem
Rang-lista 25/1985
ODI: 329.54
Over/Under 1.5
-357 for Over
10/10
Procenjen profit 2.80
TopLel
TopLel
Rang-lista 35/1985
ODI: 238.87
Over/Under 4.5
+475 for Over
6/10
Procenjen profit 28.50
1 2 3

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu CSC Selimbar - ASA Târgu Mureš od AI

Koji ishod utakmice CSC Selimbar - ASA Târgu Mureš predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Over na tržištu Over/Under 3.5, sa kvotom od +206sa ulogom od 8, od tipstera HIDE BALL. Opklada na Over (-323) na tržištu Over/Under 1.75 sa ulogom. od 10 od tipstera Phat Jack je još jedan favorit AI. Treća najverovatnija dobitna opklada prema algoritmu je 1:2 na tržištu Correct Score na kojem tipster Pokenfax stavlja ulog 6 sa kvotom od +836.

Over/Under 3.5
+206 for Over
8/10
Procenjen profit 16.48
Over/Under 1.75
-323 for Over
10/10
Procenjen profit 3.10
Correct Score
+836 for 1:2
6/10
Procenjen profit 50.16
Home Draw Away
+190 for CSC Selimbar
10/10
Procenjen profit 19.00
Double Chance
-145 for 1X
10/10
Procenjen profit 6.90
1 2 3

Predlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi svoje prognoze za predstojeću utakmicu CSC Selimbar - ASA Târgu Mureš. Top prognoza, sa 60% glasova, je nerešeno (+228). Pobeda CSC Selimbar (+190) je prikupila 20% glasova. 20% predviđa pobedu ASA Târgu Mureš (+103).

1 20%
X 60%
2 20%
Prognoza:
Kvote +836 za CSC Selimbar 1:2 ASA Târgu Mureš

CSC Selimbar vs ASA Târgu Mureš Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote +206 za Over (Over/Under 3.5)
Tip 2:
Kvote +190 za CSC Selimbar (Home Draw Away)
Igrajte odgovorno