23.09.2026 03:30 Italy ITF W35 Santa Margherita Di Pula 2026

Darija Jesipčuk - Giulia Paterno Tipovi i prognoze

Darija Jesipčuk - Giulia Paterno se igra u 03:30 dana 23.09.2026.

Darija Jesipčuk
Giulia Paterno

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj Darija Jesipčuk - Giulia Paterno odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Home Away", ishod "Giulia Paterno", sa kvotom +589 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste opklada:

Home Away
Giulia Paterno
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Darija Jesipčuk - Giulia Paterno prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, abreujg78 (plasiran na 1745 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 35.34, stavljajući 6 na Giulia Paterno (+589) u opkladi Home Away.

abreujg78
abreujg78
Rang-lista 1745/1648
Profit: -25525.3
Home Away
+589 for Giulia Paterno
6/10
Procenjen profit 35.34

JohnnyBet tipovi za Darija Jesipčuk - Giulia Paterno prema yieldu tipstera

abreujg78 (ukupan yield: -18.99%) prognozira profit od 35.34 stavljanjem 6 na ishod Giulia Paterno (kvota: +589), tržište: Home Away.

abreujg78
abreujg78
Rang-lista 1270/1648
Yield: -18.99%
Home Away
+589 for Giulia Paterno
6/10
Procenjen profit 35.34

Tipovi za Darija Jesipčuk - Giulia Paterno od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! abreujg78, sa ODI parametrom od -28438.8 ulaže 6 sa kvotom +589 na Giulia Paterno na tržištu Home Away. Može ostvariti profit od 35.34.

abreujg78
abreujg78
Rang-lista 1743/1648
ODI: -28438.8
Home Away
+589 for Giulia Paterno
6/10
Procenjen profit 35.34

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Darija Jesipčuk - Giulia Paterno od AI

Koji ishod utakmice Darija Jesipčuk - Giulia Paterno predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Giulia Paterno na tržištu Home Away, sa kvotom od +589sa ulogom od 6, od tipstera abreujg78.

Home Away
+589 for Giulia Paterno
6/10
Procenjen profit 35.34

Predlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi svoje prognoze za predstojeću utakmicu Darija Jesipčuk - Giulia Paterno. Najbolja prognoza, sa 100% glasova, je pobeda Giulia Paterno (kvota: +589). Pobeda Darija Jesipčuk (-5000) je prikupila 0% glasova.

1 0%
2 100%

Darija Jesipčuk vs Giulia Paterno Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote +589 za Giulia Paterno (Home Away)
Igrajte odgovorno