Događaj u toku
03.07.2026 05:35 Romania ATP Challenger Brasov 2026

Dimitar Kuzmanov - Žsombor Piros Tipovi i prognoze

Dimitar Kuzmanov - Žsombor Piros se igra u 05:35 dana 03.07.2026.

Dimitar Kuzmanov
Žsombor Piros

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj Dimitar Kuzmanov - Žsombor Piros odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Home Away", ishod "Žsombor Piros", sa kvotom -286 - prema 3 od 6 korisnika.

Najpopularnije vrste opklada:

Home Away
Žsombor Piros
50%
3 od 6 tipstera
Correct Score
1:2
100%
2 od 2 tipstera

JohnnyBet tipovi za Dimitar Kuzmanov - Žsombor Piros prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, Anakin Skywalker (plasiran na 8 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 18.24, stavljajući 8 na Dimitar Kuzmanov (+228) u opkladi Home Away. Sa druge strane, kaminskil (plasiran na 73 mestu), tipuje sa kvotom -263 na Žsombor Piros (Home Away), stavljajući 6 - procenjeni profit: 2.28. Treći najbolji tipster (83 ove sezone), Monsterbet procenjuje da će ostvariti profit od 18.24 ulaganjem 8 sa kvotom +228 na Dimitar Kuzmanov na tržištu Home Away.

Anakin Skywalker
Anakin Skywalker
Rang-lista 8/1820
Profit: 234.55
Home Away
+228 for Dimitar Kuzmanov
8/10
Procenjen profit 18.24
kaminskil
kaminskil
Rang-lista 73/1820
Profit: 91.47
Home Away
-263 for Žsombor Piros
6/10
Procenjen profit 2.28
Monsterbet
Monsterbet
Rang-lista 83/1820
Profit: 82.15
Home Away
+228 for Dimitar Kuzmanov
8/10
Procenjen profit 18.24
Niroj Haley bartlett
Niroj Haley bartlett
Rang-lista 1768/1820
Profit: -132.72
Home Away
-286 for Žsombor Piros
10/10
Procenjen profit 3.50
savic
savic
Rang-lista 1840/1820
Profit: -171.04
Correct Score
+247 for 1:2
8/10
Procenjen profit 19.76
1 2

JohnnyBet tipovi za Dimitar Kuzmanov - Žsombor Piros prema yieldu tipstera

Anakin Skywalker (ukupan yield: 9.43%) prognozira profit od 18.24 stavljanjem 8 na ishod Dimitar Kuzmanov (kvota: +228), tržište: Home Away. Zatim, tu je kaminskil sa yieldom 3.45% koji daje tip sa ulogom od 6 za rezultat Žsombor Piros (kvota: -263), tržište: Home Away. Procenjeni profit: 2.28. Monsterbet (yield 0.62% ) je odabrao +228 za ishod Dimitar Kuzmanov na tržištu Home Away. Ulog 8 će doneti profit od 18.24 (ako je tip tačan).

Anakin Skywalker
Anakin Skywalker
Rang-lista 442/1820
Yield: 9.43%
Home Away
+228 for Dimitar Kuzmanov
8/10
Procenjen profit 18.24
kaminskil
kaminskil
Rang-lista 563/1820
Yield: 3.45%
Home Away
-263 for Žsombor Piros
6/10
Procenjen profit 2.28
Monsterbet
Monsterbet
Rang-lista 655/1820
Yield: 0.62%
Home Away
+228 for Dimitar Kuzmanov
8/10
Procenjen profit 18.24
Niroj Haley bartlett
Niroj Haley bartlett
Rang-lista 878/1820
Yield: -4.76%
Home Away
-286 for Žsombor Piros
10/10
Procenjen profit 3.50
troskot
troskot
Rang-lista 936/1820
Yield: -5.91%
Home Away
-263 for Žsombor Piros
10/10
Procenjen profit 3.80
1 2

Tipovi za Dimitar Kuzmanov - Žsombor Piros od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! maus1, sa ODI parametrom od 225.5 ulaže 8 sa kvotom +295 na 1:2 na tržištu Correct Score. Može ostvariti profit od 23.6. Monsterbet (ODI: 31.43) tipuje da bi ostvario profit od 18.24 stavljanjem 8 na Dimitar Kuzmanov (+228) u opkladi Home Away. Treći na rang-listi (ODI: 2.95), savic, izabrao je Correct Score, stavljajući ulog od 8 sa kvotom od +247 na opkladu 1:2 i procenjujući profit od 19.76.

maus1
maus1
Rang-lista 18/1820
ODI: 225.5
Correct Score
+295 for 1:2
8/10
Procenjen profit 23.60
Monsterbet
Monsterbet
Rang-lista 102/1820
ODI: 31.43
Home Away
+228 for Dimitar Kuzmanov
8/10
Procenjen profit 18.24
savic
savic
Rang-lista 323/1820
ODI: 2.95
Correct Score
+247 for 1:2
8/10
Procenjen profit 19.76
Anakin Skywalker
Anakin Skywalker
Rang-lista 1797/1820
ODI: -7.87
Home Away
+228 for Dimitar Kuzmanov
8/10
Procenjen profit 18.24
Niroj Haley bartlett
Niroj Haley bartlett
Rang-lista 1854/1820
ODI: -12.55
Home Away
-286 for Žsombor Piros
10/10
Procenjen profit 3.50
1 2

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Dimitar Kuzmanov - Žsombor Piros od AI

Koji ishod utakmice Dimitar Kuzmanov - Žsombor Piros predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Dimitar Kuzmanov na tržištu Home Away, sa kvotom od +228sa ulogom od 8, od tipstera Anakin Skywalker. Opklada na Žsombor Piros (-263) na tržištu Home Away sa ulogom. od 6 od tipstera kaminskil je još jedan favorit AI. Treća najverovatnija dobitna opklada prema algoritmu je Dimitar Kuzmanov na tržištu Home Away na kojem tipster Monsterbet stavlja ulog 8 sa kvotom od +228.

Home Away
+228 for Dimitar Kuzmanov
8/10
Procenjen profit 18.24
Home Away
-263 for Žsombor Piros
6/10
Procenjen profit 2.28
Home Away
+228 for Dimitar Kuzmanov
8/10
Procenjen profit 18.24
Home Away
-286 for Žsombor Piros
10/10
Procenjen profit 3.50
Correct Score
+247 for 1:2
8/10
Procenjen profit 19.76
1 2

Predlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi svoje prognoze za predstojeću utakmicu Dimitar Kuzmanov - Žsombor Piros. Najbolja prognoza, sa 50% glasova, je pobeda Žsombor Piros (kvota: -286). Pobeda Dimitar Kuzmanov (+228) je prikupila 50% glasova.

1 50%
2 50%
Prognoza:
Kvote +247 za Dimitar Kuzmanov 1:2 Žsombor Piros

Dimitar Kuzmanov vs Žsombor Piros Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote +228 za Dimitar Kuzmanov (Home Away)
Igrajte odgovorno