03.07.2026 20:00 World FIBA World Cup Qualifiers 2026/2027

Dominikanska Republika - SAD Tipovi i prognoze

Dominikanska Republika - SAD se igra u 20:00 dana 03.07.2026.

Dominikanska Republika
SAD

Na šta se kladiti?

Najpopularnije vrste opklada:

Over/Under 184.5
Under
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Dominikanska Republika - SAD prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, Yadavji (plasiran na 1997 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 6.5, stavljajući 10 na Under (-154) u opkladi Over/Under 184.5.

Yadavji
Yadavji
Rang-lista 1997/1827
Profit: -387.8
Over/Under 184.5
-154 for Under
10/10
Procenjen profit 6.50

JohnnyBet tipovi za Dominikanska Republika - SAD prema yieldu tipstera

Yadavji (ukupan yield: -8.33%) prognozira profit od 6.5 stavljanjem 10 na ishod Under (kvota: -154), tržište: Over/Under 184.5.

Yadavji
Yadavji
Rang-lista 1039/1827
Yield: -8.33%
Over/Under 184.5
-154 for Under
10/10
Procenjen profit 6.50

Tipovi za Dominikanska Republika - SAD od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! Yadavji, sa ODI parametrom od 17.38 ulaže 10 sa kvotom -154 na Under na tržištu Over/Under 184.5. Može ostvariti profit od 6.5.

Yadavji
Yadavji
Rang-lista 145/1827
ODI: 17.38
Over/Under 184.5
-154 for Under
10/10
Procenjen profit 6.50

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Dominikanska Republika - SAD od AI

Koji ishod utakmice Dominikanska Republika - SAD predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Under na tržištu Over/Under 184.5, sa kvotom od -154sa ulogom od 10, od tipstera Yadavji.

Over/Under 184.5
-154 for Under
10/10
Procenjen profit 6.50

Dominikanska Republika vs SAD Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote -154 za Under (Over/Under 184.5)
Igrajte odgovorno