05.07.2026 18:00 United States MLS Next Pro League 2026

Sinsinati FC II - Njujork red buls II Tipovi i prognoze

Sinsinati FC II - Njujork red buls II se igra u 18:00 dana 05.07.2026.

FC Cincinnati II
Sinsinati FC II
New York Red Bulls II
Njujork red buls II

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj Sinsinati FC II - Njujork red buls II odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Home Draw Away, 1st Half", ishod "Njujork red buls II", sa kvotom +108 - prema 1 od 1 korisnika. Još jedna popularna linija klađenja je "Draw No Bet" sa ishodom "Sinsinati FC II" (kvota: +252) - prema 100% korisnika.

Najpopularnije vrste opklada:

Over/Under 3
Over
100%
1 od 1 tipstera
Home Draw Away, 1st Half
Njujork red buls II
100%
1 od 1 tipstera
Over/Under 5.5
Under
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Sinsinati FC II - Njujork red buls II prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, Khatfam (plasiran na 7 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 10.8, stavljajući 10 na Njujork red buls II (+108) u opkladi Home Draw Away, 1st Half. Sa druge strane, Undertaker (plasiran na 750 mestu), tipuje sa kvotom +145 na Over (Over/Under 3.75), stavljajući 10 - procenjeni profit: 14.5. Treći najbolji tipster (1503 ove sezone), GAZLAM procenjuje da će ostvariti profit od 2.1 ulaganjem 10 sa kvotom -476 na 12 na tržištu Double Chance.

Khatfam
Rang-lista 7/1869
Profit: 222.06
Home Draw Away, 1st Half
+108 for Njujork red buls II
10/10
Procenjen profit 10.80
Undertaker
Undertaker
Rang-lista 750/1869
Profit: -1.4
Over/Under 3.75
+145 for Over
10/10
Procenjen profit 14.50
GAZLAM
Rang-lista 1503/1869
Profit: -47.33
Double Chance
-476 for 12
10/10
Procenjen profit 2.10
GAZLAM
Rang-lista 1503/1869
Profit: -47.33
Over/Under 5.5
-909 for Under
10/10
Procenjen profit 1.10
FutBach
FutBach
Rang-lista 1828/1869
Profit: -135.66
Draw No Bet
+252 for Sinsinati FC II
2/10
Procenjen profit 5.04
1 2

JohnnyBet tipovi za Sinsinati FC II - Njujork red buls II prema yieldu tipstera

Khatfam (ukupan yield: 21.86%) prognozira profit od 10.8 stavljanjem 10 na ishod Njujork red buls II (kvota: +108), tržište: Home Draw Away, 1st Half. Zatim, tu je Undertaker sa yieldom -0.05% koji daje tip sa ulogom od 10 za rezultat Over (kvota: +145), tržište: Over/Under 3.75. Procenjeni profit: 14.5. GAZLAM (yield -1.62% ) je odabrao -476 za ishod 12 na tržištu Double Chance. Ulog 10 će doneti profit od 2.1 (ako je tip tačan).

Khatfam
Rang-lista 308/1869
Yield: 21.86%
Home Draw Away, 1st Half
+108 for Njujork red buls II
10/10
Procenjen profit 10.80
Undertaker
Undertaker
Rang-lista 697/1869
Yield: -0.05%
Over/Under 3.75
+145 for Over
10/10
Procenjen profit 14.50
GAZLAM
Rang-lista 768/1869
Yield: -1.62%
Double Chance
-476 for 12
10/10
Procenjen profit 2.10
GAZLAM
Rang-lista 768/1869
Yield: -1.62%
Over/Under 5.5
-909 for Under
10/10
Procenjen profit 1.10
FutBach
FutBach
Rang-lista 862/1869
Yield: -3.64%
Draw No Bet
+252 for Sinsinati FC II
2/10
Procenjen profit 5.04
1 2

Tipovi za Sinsinati FC II - Njujork red buls II od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! birkem, sa ODI parametrom od 953.0 ulaže 8 sa kvotom +361 na Over na tržištu Over/Under 2.5, 1st Half. Može ostvariti profit od 28.88. hithem (ODI: 167.24) tipuje da bi ostvario profit od 6.9 stavljanjem 10 na Over (-145) u opkladi Over/Under 3. Treći na rang-listi (ODI: 9.57), FutBach, izabrao je Draw No Bet, stavljajući ulog od 2 sa kvotom od +252 na opkladu Sinsinati FC II i procenjujući profit od 5.04.

birkem
birkem
Rang-lista 2/1869
ODI: 953.0
Over/Under 2.5, 1st Half
+361 for Over
8/10
Procenjen profit 28.88
hithem
hithem
Rang-lista 26/1869
ODI: 167.24
Over/Under 3
-145 for Over
10/10
Procenjen profit 6.90
FutBach
FutBach
Rang-lista 198/1869
ODI: 9.57
Draw No Bet
+252 for Sinsinati FC II
2/10
Procenjen profit 5.04
Undertaker
Undertaker
Rang-lista 345/1869
ODI: 2.75
Over/Under 3.75
+145 for Over
10/10
Procenjen profit 14.50
GAZLAM
Rang-lista 627/1869
ODI: 0.35
Double Chance
-476 for 12
10/10
Procenjen profit 2.10
1 2

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Sinsinati FC II - Njujork red buls II od AI

Koji ishod utakmice Sinsinati FC II - Njujork red buls II predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Njujork red buls II na tržištu Home Draw Away, 1st Half, sa kvotom od +108sa ulogom od 10, od tipstera Khatfam. Opklada na Over (+145) na tržištu Over/Under 3.75 sa ulogom. od 10 od tipstera Undertaker je još jedan favorit AI. Treća najverovatnija dobitna opklada prema algoritmu je 12 na tržištu Double Chance na kojem tipster GAZLAM stavlja ulog 10 sa kvotom od -476.

Home Draw Away, 1st Half
+108 for Njujork red buls II
10/10
Procenjen profit 10.80
Over/Under 3.75
+145 for Over
10/10
Procenjen profit 14.50
Double Chance
-476 for 12
10/10
Procenjen profit 2.10
Over/Under 5.5
-909 for Under
10/10
Procenjen profit 1.10
Draw No Bet
+252 for Sinsinati FC II
2/10
Procenjen profit 5.04
1 2

Sinsinati FC II vs Njujork red buls II Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote +108 za Njujork red buls II (Home Draw Away, 1st Half)
Tip 2:
Kvote +145 za Over (Over/Under 3.75)
Igrajte odgovorno