29.06.2026 12:00 World Friendly Club Matches 2026 (Possible Format Change)

FK CSKA - Partizan Beograd Tipovi i prognoze

FK CSKA - Partizan Beograd se igra u 12:00 dana 29.06.2026.

FC CSKA 1948
FK CSKA
Partizan Belgrade
Partizan Beograd

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj FK CSKA - Partizan Beograd odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Home Draw Away", ishod "FK CSKA", sa kvotom +105 - prema 3 od 3 korisnika. Još jedna popularna linija klađenja je "Asian Handicap (-0.25)" sa ishodom "Partizan Beograd (+0.25), money back on draw" (kvota: -115) - prema 100% korisnika. Kao treću najpopularniju, okladu "Draw No Bet" sa ishodom "FK CSKA" sa kvotom od -189 bira 1 od 1 tipstera (100%).

Najpopularnije vrste opklada:

Home Draw Away
FK CSKA
100%
3 od 3 tipstera
Both Teams To Score
Yes
100%
2 od 2 tipstera
Asian Handicap (-0.25)
Partizan Beograd (+0.25), money back on draw
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za FK CSKA - Partizan Beograd prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, FutBach (plasiran na 629 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 5.3, stavljajući 10 na FK CSKA (-189) u opkladi Draw No Bet. Sa druge strane, CB3 (plasiran na 1236 mestu), tipuje sa kvotom -115 na Partizan Beograd (+0.25), money back on draw (Asian Handicap (-0.25)), stavljajući 10 - procenjeni profit: 8.7. Treći najbolji tipster (1294 ove sezone), AandN procenjuje da će ostvariti profit od 10.5 ulaganjem 10 sa kvotom +105 na FK CSKA na tržištu Home Draw Away.

FutBach
FutBach
Rang-lista 629/1738
Profit: 0.03
Draw No Bet
-189 for FK CSKA
10/10
Procenjen profit 5.30
CB3
Rang-lista 1236/1738
Profit: -28.4
Asian Handicap (-0.25)
-115 for Partizan Beograd (+0.25), money back on draw
10/10
Procenjen profit 8.70
AandN
Rang-lista 1294/1738
Profit: -34.04
Home Draw Away
+105 for FK CSKA
10/10
Procenjen profit 10.50
stoiximan κωδικοσ bonus
Rang-lista 1368/1738
Profit: -42.82
Home Draw Away
+108 for FK CSKA
4/10
Procenjen profit 4.32
CRonaldoTips
CRonaldoTips
Rang-lista 1569/1738
Profit: -79.72
Over/Under 2.5
-135 for Over
10/10
Procenjen profit 7.40
1 2

JohnnyBet tipovi za FK CSKA - Partizan Beograd prema yieldu tipstera

FutBach (ukupan yield: 0.0%) prognozira profit od 5.3 stavljanjem 10 na ishod FK CSKA (kvota: -189), tržište: Draw No Bet. Zatim, tu je AandN sa yieldom -1.42% koji daje tip sa ulogom od 10 za rezultat FK CSKA (kvota: +105), tržište: Home Draw Away. Procenjeni profit: 10.5. CB3 (yield -2.27% ) je odabrao -115 za ishod Partizan Beograd (+0.25), money back on draw na tržištu Asian Handicap (-0.25). Ulog 10 će doneti profit od 8.7 (ako je tip tačan).

FutBach
FutBach
Rang-lista 629/1738
Yield: 0.0%
Draw No Bet
-189 for FK CSKA
10/10
Procenjen profit 5.30
AandN
Rang-lista 696/1738
Yield: -1.42%
Home Draw Away
+105 for FK CSKA
10/10
Procenjen profit 10.50
CB3
Rang-lista 726/1738
Yield: -2.27%
Asian Handicap (-0.25)
-115 for Partizan Beograd (+0.25), money back on draw
10/10
Procenjen profit 8.70
CRonaldoTips
CRonaldoTips
Rang-lista 758/1738
Yield: -3.08%
Over/Under 2.5
-135 for Over
10/10
Procenjen profit 7.40
Wilhelmine
Wilhelmine
Rang-lista 814/1738
Yield: -4.3%
Both Teams To Score
-161 for Yes
10/10
Procenjen profit 6.20
1 2

Tipovi za FK CSKA - Partizan Beograd od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! FutBach, sa ODI parametrom od 9.44 ulaže 10 sa kvotom -189 na FK CSKA na tržištu Draw No Bet. Može ostvariti profit od 5.3. Zhubiitis (ODI: 1.03) tipuje da bi ostvario profit od 5.9 stavljanjem 10 na Yes (-169) u opkladi Both Teams To Score. Treći na rang-listi (ODI: -3.3), AandN, izabrao je Home Draw Away, stavljajući ulog od 10 sa kvotom od +105 na opkladu FK CSKA i procenjujući profit od 10.5.

FutBach
FutBach
Rang-lista 186/1738
ODI: 9.44
Draw No Bet
-189 for FK CSKA
10/10
Procenjen profit 5.30
Zhubiitis
Zhubiitis
Rang-lista 438/1738
ODI: 1.03
Both Teams To Score
-169 for Yes
10/10
Procenjen profit 5.90
AandN
Rang-lista 1647/1738
ODI: -3.3
Home Draw Away
+105 for FK CSKA
10/10
Procenjen profit 10.50
CB3
Rang-lista 1708/1738
ODI: -5.59
Asian Handicap (-0.25)
-115 for Partizan Beograd (+0.25), money back on draw
10/10
Procenjen profit 8.70
CRonaldoTips
CRonaldoTips
Rang-lista 1751/1738
ODI: -8.96
Over/Under 2.5
-135 for Over
10/10
Procenjen profit 7.40
1 2

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu FK CSKA - Partizan Beograd od AI

Koji ishod utakmice FK CSKA - Partizan Beograd predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na FK CSKA na tržištu Draw No Bet, sa kvotom od -189sa ulogom od 10, od tipstera FutBach. Opklada na Partizan Beograd (+0.25), money back on draw (-115) na tržištu Asian Handicap (-0.25) sa ulogom. od 10 od tipstera CB3 je još jedan favorit AI. Treća najverovatnija dobitna opklada prema algoritmu je FK CSKA na tržištu Home Draw Away na kojem tipster AandN stavlja ulog 10 sa kvotom od +105.

Draw No Bet
-189 for FK CSKA
10/10
Procenjen profit 5.30
Asian Handicap (-0.25)
-115 for Partizan Beograd (+0.25), money back on draw
10/10
Procenjen profit 8.70
Home Draw Away
+105 for FK CSKA
10/10
Procenjen profit 10.50
Home Draw Away
+108 for FK CSKA
4/10
Procenjen profit 4.32
Over/Under 2.5
-135 for Over
10/10
Procenjen profit 7.40
1 2

Predlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi svoje prognoze za predstojeću utakmicu FK CSKA - Partizan Beograd. Top prognoza, sa 100% glasova, je pobeda FK CSKA (+105). Pobeda Partizan Beograd (+204) je prikupila 0% glasova, dok 0% predviđa nerešeno (+223).

1 100%
X 0%
2 0%

FK CSKA vs Partizan Beograd Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote -189 za FK CSKA (Draw No Bet)
Tip 2:
Kvote -135 za Over (Over/Under 2.5)
Tip 3:
Kvote -169 za Yes (Both Teams To Score)
Igrajte odgovorno