30.07.2026 12:00 Europe UEFA Conference League 2026/2027

FC Noa Arcah - Zimbru Kišinjev Tipovi i prognoze

FC Noa Arcah - Zimbru Kišinjev se igra u 12:00 dana 30.07.2026.

FC Noah Artsakh
FC Noa Arcah
FC Zimbru Chisinau
Zimbru Kišinjev

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj FC Noa Arcah - Zimbru Kišinjev odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Home Draw Away With Handicap (-2)", ishod "FC Noa Arcah (-2)", sa kvotom +162 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste opklada:

Home Draw Away With Handicap (-2)
FC Noa Arcah (-2)
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za FC Noa Arcah - Zimbru Kišinjev prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, Diego74 (plasiran na 1790 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 16.2, stavljajući 10 na FC Noa Arcah (-2) (+162) u opkladi Home Draw Away With Handicap (-2).

Diego74
Diego74
Rang-lista 1790/2023
Profit: -122.5
Home Draw Away With Handicap (-2)
+162 for FC Noa Arcah (-2)
10/10
Procenjen profit 16.20

JohnnyBet tipovi za FC Noa Arcah - Zimbru Kišinjev prema yieldu tipstera

Diego74 (ukupan yield: -24.02%) prognozira profit od 16.2 stavljanjem 10 na ishod FC Noa Arcah (-2) (kvota: +162), tržište: Home Draw Away With Handicap (-2).

Diego74
Diego74
Rang-lista 1496/2023
Yield: -24.02%
Home Draw Away With Handicap (-2)
+162 for FC Noa Arcah (-2)
10/10
Procenjen profit 16.20

Tipovi za FC Noa Arcah - Zimbru Kišinjev od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! Diego74, sa ODI parametrom od -0.96 ulaže 10 sa kvotom +162 na FC Noa Arcah (-2) na tržištu Home Draw Away With Handicap (-2). Može ostvariti profit od 16.2.

Diego74
Diego74
Rang-lista 1692/2023
ODI: -0.96
Home Draw Away With Handicap (-2)
+162 for FC Noa Arcah (-2)
10/10
Procenjen profit 16.20

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu FC Noa Arcah - Zimbru Kišinjev od AI

Koji ishod utakmice FC Noa Arcah - Zimbru Kišinjev predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na FC Noa Arcah (-2) na tržištu Home Draw Away With Handicap (-2), sa kvotom od +162sa ulogom od 10, od tipstera Diego74.

Home Draw Away With Handicap (-2)
+162 for FC Noa Arcah (-2)
10/10
Procenjen profit 16.20

FC Noa Arcah vs Zimbru Kišinjev Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote +162 za FC Noa Arcah (-2) (Home Draw Away With Handicap (-2))
Igrajte odgovorno