01.08.2026 06:00 World Friendly Club Matches 2026 (Possible Format Change)

FC Tokio - Borusiа Dortmund Tipovi i prognoze

FC Tokio - Borusiа Dortmund se igra u 06:00 dana 01.08.2026.

FC Tokyo
FC Tokio
Borussia Dortmund
Borusiа Dortmund

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj FC Tokio - Borusiа Dortmund odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Asian Handicap (0.5)", ishod "FC Tokio (+0.5), money back on draw", sa kvotom -120 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste opklada:

Home Draw Away
Draw
50%
1 od 2 tipstera
Asian Handicap (0.5)
FC Tokio (+0.5), money back on draw
100%
1 od 1 tipstera
Double Chance
12
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za FC Tokio - Borusiа Dortmund prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, abreujg78 (plasiran na 1 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 24.32, stavljajući 8 na Draw (+304) u opkladi Home Draw Away. Sa druge strane, ivaanpiri (plasiran na 1 mestu), tipuje sa kvotom -101 na Borusiа Dortmund (Home Draw Away), stavljajući 10 - procenjeni profit: 9.9. Treći najbolji tipster (1 ove sezone), lizardking procenjuje da će ostvariti profit od 8.3 ulaganjem 10 sa kvotom -120 na FC Tokio (+0.5), money back on draw na tržištu Asian Handicap (0.5).

abreujg78
abreujg78
Rang-lista 1/216
Profit: 0.0
Home Draw Away
+304 for Draw
8/10
Procenjen profit 24.32
ivaanpiri
Rang-lista 1/216
Profit: 0.0
Home Draw Away
-101 for Borusiа Dortmund
10/10
Procenjen profit 9.90
lizardking
lizardking
Rang-lista 1/216
Profit: 0.0
Asian Handicap (0.5)
-120 for FC Tokio (+0.5), money back on draw
10/10
Procenjen profit 8.30
Double Chance
-455 for 12
10/10
Procenjen profit 2.20

JohnnyBet tipovi za FC Tokio - Borusiа Dortmund prema yieldu tipstera

abreujg78 (ukupan yield: 0.0%) prognozira profit od 24.32 stavljanjem 8 na ishod Draw (kvota: +304), tržište: Home Draw Away. Zatim, tu je ivaanpiri sa yieldom 0.0% koji daje tip sa ulogom od 10 za rezultat Borusiа Dortmund (kvota: -101), tržište: Home Draw Away. Procenjeni profit: 9.9. lizardking (yield 0.0% ) je odabrao -120 za ishod FC Tokio (+0.5), money back on draw na tržištu Asian Handicap (0.5). Ulog 10 će doneti profit od 8.3 (ako je tip tačan).

abreujg78
abreujg78
Rang-lista 1/216
Yield: 0.0%
Home Draw Away
+304 for Draw
8/10
Procenjen profit 24.32
ivaanpiri
Rang-lista 1/216
Yield: 0.0%
Home Draw Away
-101 for Borusiа Dortmund
10/10
Procenjen profit 9.90
lizardking
lizardking
Rang-lista 1/216
Yield: 0.0%
Asian Handicap (0.5)
-120 for FC Tokio (+0.5), money back on draw
10/10
Procenjen profit 8.30
Double Chance
-455 for 12
10/10
Procenjen profit 2.20

Tipovi za FC Tokio - Borusiа Dortmund od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! abreujg78, sa ODI parametrom od 0.0 ulaže 8 sa kvotom +304 na Draw na tržištu Home Draw Away. Može ostvariti profit od 24.32. ivaanpiri (ODI: 0.0) tipuje da bi ostvario profit od 9.9 stavljanjem 10 na Borusiа Dortmund (-101) u opkladi Home Draw Away. Treći na rang-listi (ODI: 0.0), lizardking, izabrao je Asian Handicap (0.5), stavljajući ulog od 10 sa kvotom od -120 na opkladu FC Tokio (+0.5), money back on draw i procenjujući profit od 8.3.

abreujg78
abreujg78
Rang-lista 1/216
ODI: 0.0
Home Draw Away
+304 for Draw
8/10
Procenjen profit 24.32
ivaanpiri
Rang-lista 1/216
ODI: 0.0
Home Draw Away
-101 for Borusiа Dortmund
10/10
Procenjen profit 9.90
lizardking
lizardking
Rang-lista 1/216
ODI: 0.0
Asian Handicap (0.5)
-120 for FC Tokio (+0.5), money back on draw
10/10
Procenjen profit 8.30
Double Chance
-455 for 12
10/10
Procenjen profit 2.20

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu FC Tokio - Borusiа Dortmund od AI

Koji ishod utakmice FC Tokio - Borusiа Dortmund predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Draw na tržištu Home Draw Away, sa kvotom od +304sa ulogom od 8, od tipstera abreujg78. Opklada na Borusiа Dortmund (-101) na tržištu Home Draw Away sa ulogom. od 10 od tipstera ivaanpiri je još jedan favorit AI. Treća najverovatnija dobitna opklada prema algoritmu je FC Tokio (+0.5), money back on draw na tržištu Asian Handicap (0.5) na kojem tipster lizardking stavlja ulog 10 sa kvotom od -120.

Home Draw Away
+304 for Draw
8/10
Procenjen profit 24.32
Home Draw Away
-101 for Borusiа Dortmund
10/10
Procenjen profit 9.90
Asian Handicap (0.5)
-120 for FC Tokio (+0.5), money back on draw
10/10
Procenjen profit 8.30
Double Chance
-455 for 12
10/10
Procenjen profit 2.20

Predlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi svoje prognoze za predstojeću utakmicu FC Tokio - Borusiа Dortmund. Top prognoza, sa 50% glasova, je nerešeno (+304). Pobeda FC Tokio (+223) je prikupila 0% glasova. 50% predviđa pobedu Borusiа Dortmund (-101).

1 0%
X 50%
2 50%

FC Tokio vs Borusiа Dortmund Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote +304 za Draw (Home Draw Away)
Igrajte odgovorno