23.10.2026 12:30 • Austria • 2. Liga 2026/2027

First Vienna Fernverme FC - Floridsdorfer AC Tipovi i prognoze

First Vienna Fernverme FC - Floridsdorfer AC se igra u 12:30 dana 23.10.2026.

First Vienna Fernwärme FC 1894
First Vienna Fernverme FC
—
Floridsdorfer AC
Floridsdorfer AC

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj First Vienna Fernverme FC - Floridsdorfer AC odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Home Draw Away", ishod "First Vienna Fernverme FC", sa kvotom -156 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste opklada:

Home Draw Away
First Vienna Fernverme FC
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za First Vienna Fernverme FC - Floridsdorfer AC prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, supcio (plasiran na 2040 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 6.4, stavljajući 10 na First Vienna Fernverme FC (-156) u opkladi Home Draw Away.

supcio
supcio
Rang-lista 2040/1952
Profit: -3445.01
Home Draw Away
-156 for First Vienna Fernverme FC
10/10
Procenjen profit 6.40

JohnnyBet tipovi za First Vienna Fernverme FC - Floridsdorfer AC prema yieldu tipstera

supcio (ukupan yield: -8.7%) prognozira profit od 6.4 stavljanjem 10 na ishod First Vienna Fernverme FC (kvota: -156), tržište: Home Draw Away.

supcio
supcio
Rang-lista 1209/1952
Yield: -8.7%
Home Draw Away
-156 for First Vienna Fernverme FC
10/10
Procenjen profit 6.40

Tipovi za First Vienna Fernverme FC - Floridsdorfer AC od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! supcio, sa ODI parametrom od -1836.7 ulaže 10 sa kvotom -156 na First Vienna Fernverme FC na tržištu Home Draw Away. Može ostvariti profit od 6.4.

supcio
supcio
Rang-lista 2035/1952
ODI: -1836.7
Home Draw Away
-156 for First Vienna Fernverme FC
10/10
Procenjen profit 6.40

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu First Vienna Fernverme FC - Floridsdorfer AC od AI

Koji ishod utakmice First Vienna Fernverme FC - Floridsdorfer AC predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na First Vienna Fernverme FC na tržištu Home Draw Away, sa kvotom od -156sa ulogom od 10, od tipstera supcio.

Home Draw Away
-156 for First Vienna Fernverme FC
10/10
Procenjen profit 6.40

Predlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi svoje prognoze za predstojeću utakmicu First Vienna Fernverme FC - Floridsdorfer AC. Top prognoza, sa 100% glasova, je pobeda First Vienna Fernverme FC (-156). Pobeda Floridsdorfer AC (+399) je prikupila 0% glasova, dok 0% predviđa nerešeno (+285).

1 100%
X 0%
2 0%

First Vienna Fernverme FC vs Floridsdorfer AC Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote -156 za First Vienna Fernverme FC (Home Draw Away)
Igrajte odgovorno