24.10.2026 01:00 • Republic of Korea • K-League 1 2026

Gimčon Sangmu FC - Daeđeon Sitizen Tipovi i prognoze

Gimčon Sangmu FC - Daeđeon Sitizen se igra u 01:00 dana 24.10.2026.

Gimcheon Sangmu FC
Gimčon Sangmu FC
—
Daejeon Citizen
Daeđeon Sitizen

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj Gimčon Sangmu FC - Daeđeon Sitizen odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Home Draw Away", ishod "Daeđeon Sitizen", sa kvotom -103 - prema 3 od 5 korisnika.

Najpopularnije vrste opklada:

Home Draw Away
Daeđeon Sitizen
60%
3 od 5 tipstera
Correct Score
1:2
100%
1 od 1 tipstera
Double Chance
1X
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Gimčon Sangmu FC - Daeđeon Sitizen prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, Javeled (plasiran na 56 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 9.9, stavljajući 10 na Daeđeon Sitizen (-101) u opkladi Home Draw Away. Sa druge strane, Kimu (plasiran na 1545 mestu), tipuje sa kvotom -103 na Daeđeon Sitizen (Home Draw Away), stavljajući 10 - procenjeni profit: 9.7. Treći najbolji tipster (1888 ove sezone), staruszek procenjuje da će ostvariti profit od 20.16 ulaganjem 8 sa kvotom +252 na Draw na tržištu Home Draw Away.

Javeled
Rang-lista 56/1966
Profit: 110.4
Home Draw Away
-101 for Daeđeon Sitizen
10/10
Procenjen profit 9.90
Kimu
Kimu
Rang-lista 1545/1966
Profit: -92.4
Home Draw Away
-103 for Daeđeon Sitizen
10/10
Procenjen profit 9.70
staruszek
staruszek
Rang-lista 1888/1966
Profit: -424.8
Home Draw Away
+252 for Draw
8/10
Procenjen profit 20.16
levsky
levsky
Rang-lista 1948/1966
Profit: -701.99
Home Draw Away
-103 for Daeđeon Sitizen
10/10
Procenjen profit 9.70
Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Rang-lista 1952/1966
Profit: -709.38
Double Chance
-114 for 1X
1/10
Procenjen profit 0.88
1 2

JohnnyBet tipovi za Gimčon Sangmu FC - Daeđeon Sitizen prema yieldu tipstera

Javeled (ukupan yield: 15.75%) prognozira profit od 9.9 stavljanjem 10 na ishod Daeđeon Sitizen (kvota: -101), tržište: Home Draw Away. Zatim, tu je levsky sa yieldom -2.0% koji daje tip sa ulogom od 10 za rezultat Daeđeon Sitizen (kvota: -103), tržište: Home Draw Away. Procenjeni profit: 9.7. Kimu (yield -2.22% ) je odabrao -103 za ishod Daeđeon Sitizen na tržištu Home Draw Away. Ulog 10 će doneti profit od 9.7 (ako je tip tačan).

Javeled
Rang-lista 303/1966
Yield: 15.75%
Home Draw Away
-101 for Daeđeon Sitizen
10/10
Procenjen profit 9.90
levsky
levsky
Rang-lista 766/1966
Yield: -2.0%
Home Draw Away
-103 for Daeđeon Sitizen
10/10
Procenjen profit 9.70
Kimu
Kimu
Rang-lista 777/1966
Yield: -2.22%
Home Draw Away
-103 for Daeđeon Sitizen
10/10
Procenjen profit 9.70
Grzich76
Grzich76
Rang-lista 926/1966
Yield: -4.08%
Correct Score
+817 for 1:2
6/10
Procenjen profit 49.02
staruszek
staruszek
Rang-lista 956/1966
Yield: -4.35%
Home Draw Away
+252 for Draw
8/10
Procenjen profit 20.16
1 2

Tipovi za Gimčon Sangmu FC - Daeđeon Sitizen od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! mich81, sa ODI parametrom od 445.52 ulaže 8 sa kvotom +252 na Draw na tržištu Home Draw Away. Može ostvariti profit od 20.16. Grzich76 (ODI: 46.21) tipuje da bi ostvario profit od 49.02 stavljanjem 6 na 1:2 (+817) u opkladi Correct Score. Treći na rang-listi (ODI: 0.16), Javeled, izabrao je Home Draw Away, stavljajući ulog od 10 sa kvotom od -101 na opkladu Daeđeon Sitizen i procenjujući profit od 9.9.

mich81
mich81
Rang-lista 21/1966
ODI: 445.52
Home Draw Away
+252 for Draw
8/10
Procenjen profit 20.16
Grzich76
Grzich76
Rang-lista 105/1966
ODI: 46.21
Correct Score
+817 for 1:2
6/10
Procenjen profit 49.02
Javeled
Rang-lista 731/1966
ODI: 0.16
Home Draw Away
-101 for Daeđeon Sitizen
10/10
Procenjen profit 9.90
levsky
levsky
Rang-lista 1768/1966
ODI: -6.68
Home Draw Away
-103 for Daeđeon Sitizen
10/10
Procenjen profit 9.70
Kimu
Kimu
Rang-lista 1841/1966
ODI: -12.59
Home Draw Away
-103 for Daeđeon Sitizen
10/10
Procenjen profit 9.70
1 2

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Gimčon Sangmu FC - Daeđeon Sitizen od AI

Koji ishod utakmice Gimčon Sangmu FC - Daeđeon Sitizen predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Daeđeon Sitizen na tržištu Home Draw Away, sa kvotom od -101sa ulogom od 10, od tipstera Javeled. Opklada na Daeđeon Sitizen (-103) na tržištu Home Draw Away sa ulogom. od 10 od tipstera Kimu je još jedan favorit AI. Treća najverovatnija dobitna opklada prema algoritmu je Draw na tržištu Home Draw Away na kojem tipster staruszek stavlja ulog 8 sa kvotom od +252.

Home Draw Away
-101 for Daeđeon Sitizen
10/10
Procenjen profit 9.90
Home Draw Away
-103 for Daeđeon Sitizen
10/10
Procenjen profit 9.70
Home Draw Away
+252 for Draw
8/10
Procenjen profit 20.16
Home Draw Away
-103 for Daeđeon Sitizen
10/10
Procenjen profit 9.70
Double Chance
-114 for 1X
1/10
Procenjen profit 0.88
1 2

Predlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi svoje prognoze za predstojeću utakmicu Gimčon Sangmu FC - Daeđeon Sitizen. Top prognoza, sa 60% glasova, je pobeda Daeđeon Sitizen (-103). Pobeda Gimčon Sangmu FC (+261) je prikupila 0% glasova, dok 40% predviđa nerešeno (+252).

1 0%
X 40%
2 60%
Prognoza:
Kvote +817 za Gimčon Sangmu FC 1:2 Daeđeon Sitizen

Gimčon Sangmu FC vs Daeđeon Sitizen Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote -101 za Daeđeon Sitizen (Home Draw Away)
Igrajte odgovorno