25.10.2026 08:10 • Switzerland • ATP Basel 2026

Đovani Mpeči Perikar - Aleksandar Kovačević Tipovi i prognoze

Đovani Mpeči Perikar - Aleksandar Kovačević se igra u 08:10 dana 25.10.2026.

Đovani Mpeči Perikar
—
Aleksandar Kovačević

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj Đovani Mpeči Perikar - Aleksandar Kovačević odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Home Away", ishod "Aleksandar Kovačević", sa kvotom -149 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste opklada:

Home Away
Aleksandar Kovačević
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Đovani Mpeči Perikar - Aleksandar Kovačević prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, GOAL 90+ 🇺🇦⚽ (plasiran na 1395 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 6.7, stavljajući 10 na Aleksandar Kovačević (-149) u opkladi Home Away.

GOAL 90+ 🇺🇦⚽
Rang-lista 1395/1979
Profit: -53.4
Home Away
-149 for Aleksandar Kovačević
10/10
Procenjen profit 6.70

JohnnyBet tipovi za Đovani Mpeči Perikar - Aleksandar Kovačević prema yieldu tipstera

GOAL 90+ 🇺🇦⚽ (ukupan yield: -16.08%) prognozira profit od 6.7 stavljanjem 10 na ishod Aleksandar Kovačević (kvota: -149), tržište: Home Away.

GOAL 90+ 🇺🇦⚽
Rang-lista 1469/1979
Yield: -16.08%
Home Away
-149 for Aleksandar Kovačević
10/10
Procenjen profit 6.70

Tipovi za Đovani Mpeči Perikar - Aleksandar Kovačević od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! GOAL 90+ 🇺🇦⚽, sa ODI parametrom od 0.62 ulaže 10 sa kvotom -149 na Aleksandar Kovačević na tržištu Home Away. Može ostvariti profit od 6.7.

GOAL 90+ 🇺🇦⚽
Rang-lista 537/1979
ODI: 0.62
Home Away
-149 for Aleksandar Kovačević
10/10
Procenjen profit 6.70

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Đovani Mpeči Perikar - Aleksandar Kovačević od AI

Koji ishod utakmice Đovani Mpeči Perikar - Aleksandar Kovačević predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Aleksandar Kovačević na tržištu Home Away, sa kvotom od -149sa ulogom od 10, od tipstera GOAL 90+ 🇺🇦⚽.

Home Away
-149 for Aleksandar Kovačević
10/10
Procenjen profit 6.70

Predlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi svoje prognoze za predstojeću utakmicu Đovani Mpeči Perikar - Aleksandar Kovačević. Najbolja prognoza, sa 100% glasova, je pobeda Aleksandar Kovačević (kvota: -149). Pobeda Đovani Mpeči Perikar (+122) je prikupila 0% glasova.

1 0%
2 100%

Đovani Mpeči Perikar vs Aleksandar Kovačević Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote -149 za Aleksandar Kovačević (Home Away)
Igrajte odgovorno