19.10.2026 12:00 • Israel • Leumit League 2026/2027

Hapoel Kfar Šalem - Hapoel Ako FC Tipovi i prognoze

Hapoel Kfar Šalem - Hapoel Ako FC se igra u 12:00 dana 19.10.2026.

Hapoel Kfar Shelem
Hapoel Kfar Šalem
—
Hapoel Akko FC
Hapoel Ako FC

Na šta se kladiti?

Najpopularnije vrste opklada:

Home Draw Away
Draw
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Hapoel Kfar Šalem - Hapoel Ako FC prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, abreujg78 (plasiran na 2002 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 28.88, stavljajući 8 na Draw (+361) u opkladi Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Rang-lista 2002/1908
Profit: -36494.7
Home Draw Away
+361 for Draw
8/10
Procenjen profit 28.88

JohnnyBet tipovi za Hapoel Kfar Šalem - Hapoel Ako FC prema yieldu tipstera

abreujg78 (ukupan yield: -17.78%) prognozira profit od 28.88 stavljanjem 8 na ishod Draw (kvota: +361), tržište: Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Rang-lista 1438/1908
Yield: -17.78%
Home Draw Away
+361 for Draw
8/10
Procenjen profit 28.88

Tipovi za Hapoel Kfar Šalem - Hapoel Ako FC od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! abreujg78, sa ODI parametrom od -42719.7 ulaže 8 sa kvotom +361 na Draw na tržištu Home Draw Away. Može ostvariti profit od 28.88.

abreujg78
abreujg78
Rang-lista 1999/1908
ODI: -42719.7
Home Draw Away
+361 for Draw
8/10
Procenjen profit 28.88

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Hapoel Kfar Šalem - Hapoel Ako FC od AI

Koji ishod utakmice Hapoel Kfar Šalem - Hapoel Ako FC predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Draw na tržištu Home Draw Away, sa kvotom od +361sa ulogom od 8, od tipstera abreujg78.

Home Draw Away
+361 for Draw
8/10
Procenjen profit 28.88

Predlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi svoje prognoze za predstojeću utakmicu Hapoel Kfar Šalem - Hapoel Ako FC. Top prognoza, sa 100% glasova, je nerešeno (+361). Pobeda Hapoel Kfar Šalem (-244) je prikupila 0% glasova. 0% predviđa pobedu Hapoel Ako FC (+608).

1 0%
X 100%
2 0%

Hapoel Kfar Šalem vs Hapoel Ako FC Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote +361 za Draw (Home Draw Away)
Igrajte odgovorno