Događaj u toku
31.07.2026 09:00 Zimbabwe Premier Soccer League 2026

Herentals FC - Telone FC Tipovi i prognoze

Herentals FC - Telone FC se igra u 09:00 dana 31.07.2026.

Herentals FC
Telone FC
Telone FC

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj Herentals FC - Telone FC odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Home Draw Away", ishod "Herentals FC", sa kvotom -122 - prema 2 od 3 korisnika. Još jedna popularna linija klađenja je "Asian Handicap (-1.25)" sa ishodom "Herentals FC (-1.25), money back on draw" (kvota: +235) - prema 100% korisnika. Kao treću najpopularniju, okladu "Asian Handicap (-1)" sa ishodom "Herentals FC (-1), money back on draw" sa kvotom od +187 bira 1 od 1 tipstera (100%).

Najpopularnije vrste opklada:

Home Draw Away
Herentals FC
67%
2 od 3 tipstera
Over/Under 0.5, 1st Half
Over
100%
2 od 2 tipstera
Over/Under 2.25
Over
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Herentals FC - Telone FC prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, Pacific BC (plasiran na 11 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 18.7, stavljajući 10 na Herentals FC (-1), money back on draw (+187) u opkladi Asian Handicap (-1). Sa druge strane, Atletico Ottawa (plasiran na 24 mestu), tipuje sa kvotom +235 na Herentals FC (-1.25), money back on draw (Asian Handicap (-1.25)), stavljajući 8 - procenjeni profit: 18.8. Treći najbolji tipster (124 ove sezone), AlgeriaDz2019 procenjuje da će ostvariti profit od 16.3 ulaganjem 10 sa kvotom +163 na Draw na tržištu Home Draw Away.

Pacific BC
Rang-lista 11/2054
Profit: 224.93
Asian Handicap (-1)
+187 for Herentals FC (-1), money back on draw
10/10
Procenjen profit 18.70
Pacific BC
Rang-lista 11/2054
Profit: 224.93
Over/Under 2
+104 for Over
10/10
Procenjen profit 10.40
Atletico Ottawa
Rang-lista 24/2054
Profit: 161.18
Asian Handicap (-1.25)
+235 for Herentals FC (-1.25), money back on draw
8/10
Procenjen profit 18.80
Atletico Ottawa
Rang-lista 24/2054
Profit: 161.18
Over/Under 2.25
+141 for Over
10/10
Procenjen profit 14.10
AlgeriaDz2019
AlgeriaDz2019
Rang-lista 124/2054
Profit: 42.65
Home Draw Away
+163 for Draw
10/10
Procenjen profit 16.30
1 2

JohnnyBet tipovi za Herentals FC - Telone FC prema yieldu tipstera

Pacific BC (ukupan yield: 13.12%) prognozira profit od 18.7 stavljanjem 10 na ishod Herentals FC (-1), money back on draw (kvota: +187), tržište: Asian Handicap (-1). Zatim, tu je Atletico Ottawa sa yieldom 9.28% koji daje tip sa ulogom od 8 za rezultat Herentals FC (-1.25), money back on draw (kvota: +235), tržište: Asian Handicap (-1.25). Procenjeni profit: 18.8. AlgeriaDz2019 (yield 1.16% ) je odabrao +163 za ishod Draw na tržištu Home Draw Away. Ulog 10 će doneti profit od 16.3 (ako je tip tačan).

Pacific BC
Rang-lista 418/2054
Yield: 13.12%
Asian Handicap (-1)
+187 for Herentals FC (-1), money back on draw
10/10
Procenjen profit 18.70
Pacific BC
Rang-lista 418/2054
Yield: 13.12%
Over/Under 2
+104 for Over
10/10
Procenjen profit 10.40
Atletico Ottawa
Rang-lista 459/2054
Yield: 9.28%
Asian Handicap (-1.25)
+235 for Herentals FC (-1.25), money back on draw
8/10
Procenjen profit 18.80
Atletico Ottawa
Rang-lista 459/2054
Yield: 9.28%
Over/Under 2.25
+141 for Over
10/10
Procenjen profit 14.10
AlgeriaDz2019
AlgeriaDz2019
Rang-lista 632/2054
Yield: 1.16%
Home Draw Away
+163 for Draw
10/10
Procenjen profit 16.30
1 2

Tipovi za Herentals FC - Telone FC od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! Gustawo1975, sa ODI parametrom od 72.28 ulaže 10 sa kvotom -185 na Over na tržištu Over/Under 0.5, 1st Half. Može ostvariti profit od 5.4. Atletico Ottawa (ODI: 25.97) tipuje da bi ostvario profit od 18.8 stavljanjem 8 na Herentals FC (-1.25), money back on draw (+235) u opkladi Asian Handicap (-1.25). Treći na rang-listi (ODI: 15.79), Pacific BC, izabrao je Asian Handicap (-1), stavljajući ulog od 10 sa kvotom od +187 na opkladu Herentals FC (-1), money back on draw i procenjujući profit od 18.7.

Gustawo1975
Gustawo1975
Rang-lista 80/2054
ODI: 72.28
Over/Under 0.5, 1st Half
-185 for Over
10/10
Profit 5.40
Atletico Ottawa
Rang-lista 149/2054
ODI: 25.97
Asian Handicap (-1.25)
+235 for Herentals FC (-1.25), money back on draw
8/10
Procenjen profit 18.80
Atletico Ottawa
Rang-lista 149/2054
ODI: 25.97
Over/Under 2.25
+141 for Over
10/10
Procenjen profit 14.10
Pacific BC
Rang-lista 205/2054
ODI: 15.79
Asian Handicap (-1)
+187 for Herentals FC (-1), money back on draw
10/10
Procenjen profit 18.70
Pacific BC
Rang-lista 205/2054
ODI: 15.79
Over/Under 2
+104 for Over
10/10
Procenjen profit 10.40
1 2

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Herentals FC - Telone FC od AI

Koji ishod utakmice Herentals FC - Telone FC predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Over na tržištu Over/Under 0.5, 1st Half, sa kvotom od -185sa ulogom od 10, od tipstera Gustawo1975. Opklada na Herentals FC (-115) na tržištu Home Draw Away sa ulogom. od 4 od tipstera dany2480 je još jedan favorit AI. Treća najverovatnija dobitna opklada prema algoritmu je Herentals FC (-1), money back on draw na tržištu Asian Handicap (-1) na kojem tipster Pacific BC stavlja ulog 10 sa kvotom od +187.

Over/Under 0.5, 1st Half
-185 for Over
10/10
Profit 5.40
Home Draw Away
-115 for Herentals FC
4/10
Procenjen profit 3.48
Asian Handicap (-1)
+187 for Herentals FC (-1), money back on draw
10/10
Procenjen profit 18.70
Over/Under 2
+104 for Over
10/10
Procenjen profit 10.40
Asian Handicap (-1.25)
+235 for Herentals FC (-1.25), money back on draw
8/10
Procenjen profit 18.80
1 2

Predlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi svoje prognoze za predstojeću utakmicu Herentals FC - Telone FC. Top prognoza, sa 67% glasova, je pobeda Herentals FC (-122). Pobeda Telone FC je prikupila 0% glasova, dok 33% predviđa nerešeno (+163).

1 67%
X 33%
2 0%

Herentals FC vs Telone FC Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote +187 za Herentals FC (-1), money back on draw (Asian Handicap (-1))
Tip 2:
Kvote +104 za Over (Over/Under 2)
Igrajte odgovorno