26.08.2026 05:00 Japan NPB 2026

Hirošima Tojo Karp - Jokohama Bejstars Tipovi i prognoze

Hirošima Tojo Karp - Jokohama Bejstars se igra u 05:00 dana 26.08.2026.

Hiroshima Toyo Carp
Hirošima Tojo Karp
Yokohama BayStars
Jokohama Bejstars

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj Hirošima Tojo Karp - Jokohama Bejstars odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Home Away", ishod "Hirošima Tojo Karp", sa kvotom +162 - prema 2 od 3 korisnika.

Najpopularnije vrste opklada:

Home Away
Hirošima Tojo Karp
67%
2 od 3 tipstera
Over/Under 5.5
Over
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Hirošima Tojo Karp - Jokohama Bejstars prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, cyber007 (plasiran na 743 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 5.2, stavljajući 10 na Jokohama Bejstars (-192) u opkladi Home Away. Sa druge strane, Orythree (plasiran na 923 mestu), tipuje sa kvotom -143 na Over (Over/Under 5.5), stavljajući 10 - procenjeni profit: 7.0. Treći najbolji tipster (1158 ove sezone), Freddys Olivero procenjuje da će ostvariti profit od 16.2 ulaganjem 10 sa kvotom +162 na Hirošima Tojo Karp na tržištu Home Away.

cyber007
cyber007
Rang-lista 743/1273
Profit: -16.71
Home Away
-192 for Jokohama Bejstars
10/10
Procenjen profit 5.20
Orythree
Orythree
Rang-lista 923/1273
Profit: -41.51
Over/Under 5.5
-143 for Over
10/10
Procenjen profit 7.00
Freddys Olivero
Freddys Olivero
Rang-lista 1158/1273
Profit: -114.0
Home Away
+162 for Hirošima Tojo Karp
10/10
Procenjen profit 16.20
aphrodite
aphrodite
Rang-lista 1423/1273
Profit: -3005.3
Home Away
+163 for Hirošima Tojo Karp
10/10
Procenjen profit 16.30

JohnnyBet tipovi za Hirošima Tojo Karp - Jokohama Bejstars prema yieldu tipstera

cyber007 (ukupan yield: -0.6%) prognozira profit od 5.2 stavljanjem 10 na ishod Jokohama Bejstars (kvota: -192), tržište: Home Away. Zatim, tu je Orythree sa yieldom -1.07% koji daje tip sa ulogom od 10 za rezultat Over (kvota: -143), tržište: Over/Under 5.5. Procenjeni profit: 7.0. aphrodite (yield -8.32% ) je odabrao +163 za ishod Hirošima Tojo Karp na tržištu Home Away. Ulog 10 će doneti profit od 16.3 (ako je tip tačan).

cyber007
cyber007
Rang-lista 470/1273
Yield: -0.6%
Home Away
-192 for Jokohama Bejstars
10/10
Procenjen profit 5.20
Orythree
Orythree
Rang-lista 484/1273
Yield: -1.07%
Over/Under 5.5
-143 for Over
10/10
Procenjen profit 7.00
aphrodite
aphrodite
Rang-lista 797/1273
Yield: -8.32%
Home Away
+163 for Hirošima Tojo Karp
10/10
Procenjen profit 16.30
Freddys Olivero
Freddys Olivero
Rang-lista 859/1273
Yield: -10.56%
Home Away
+162 for Hirošima Tojo Karp
10/10
Procenjen profit 16.20

Tipovi za Hirošima Tojo Karp - Jokohama Bejstars od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! cyber007, sa ODI parametrom od 38.95 ulaže 10 sa kvotom -192 na Jokohama Bejstars na tržištu Home Away. Može ostvariti profit od 5.2. Orythree (ODI: 1.53) tipuje da bi ostvario profit od 7.0 stavljanjem 10 na Over (-143) u opkladi Over/Under 5.5. Treći na rang-listi (ODI: -8.13), Freddys Olivero, izabrao je Home Away, stavljajući ulog od 10 sa kvotom od +162 na opkladu Hirošima Tojo Karp i procenjujući profit od 16.2.

cyber007
cyber007
Rang-lista 78/1273
ODI: 38.95
Home Away
-192 for Jokohama Bejstars
10/10
Procenjen profit 5.20
Orythree
Orythree
Rang-lista 317/1273
ODI: 1.53
Over/Under 5.5
-143 for Over
10/10
Procenjen profit 7.00
Freddys Olivero
Freddys Olivero
Rang-lista 1274/1273
ODI: -8.13
Home Away
+162 for Hirošima Tojo Karp
10/10
Procenjen profit 16.20
aphrodite
aphrodite
Rang-lista 1419/1273
ODI: -1838.27
Home Away
+163 for Hirošima Tojo Karp
10/10
Procenjen profit 16.30

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Hirošima Tojo Karp - Jokohama Bejstars od AI

Koji ishod utakmice Hirošima Tojo Karp - Jokohama Bejstars predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Jokohama Bejstars na tržištu Home Away, sa kvotom od -192sa ulogom od 10, od tipstera cyber007. Opklada na Over (-143) na tržištu Over/Under 5.5 sa ulogom. od 10 od tipstera Orythree je još jedan favorit AI. Treća najverovatnija dobitna opklada prema algoritmu je Hirošima Tojo Karp na tržištu Home Away na kojem tipster Freddys Olivero stavlja ulog 10 sa kvotom od +162.

Home Away
-192 for Jokohama Bejstars
10/10
Procenjen profit 5.20
Over/Under 5.5
-143 for Over
10/10
Procenjen profit 7.00
Home Away
+162 for Hirošima Tojo Karp
10/10
Procenjen profit 16.20
Home Away
+163 for Hirošima Tojo Karp
10/10
Procenjen profit 16.30

Predlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi svoje prognoze za predstojeću utakmicu Hirošima Tojo Karp - Jokohama Bejstars. Najbolja prognoza, sa 67% glasova, je pobeda Hirošima Tojo Karp (kvota: +162). Sa druge strane pobeda Jokohama Bejstars (-192) je prikupila 33% glasova.

1 67%
2 33%

Hirošima Tojo Karp vs Jokohama Bejstars Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote -192 za Jokohama Bejstars (Home Away)
Tip 2:
Kvote -143 za Over (Over/Under 5.5)
Igrajte odgovorno