29.08.2026 13:00 United States NFL Preseason 2026

Indianapolis Kolts - Detroit Lajons Tipovi i prognoze

Indianapolis Kolts - Detroit Lajons se igra u 13:00 dana 29.08.2026.

Indianapolis Colts
Indianapolis Kolts
Detroit Lions
Detroit Lajons

Na šta se kladiti?

Najpopularnije vrste opklada:

Over/Under 35.5
Over
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Indianapolis Kolts - Detroit Lajons prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, faro2013 (plasiran na 1460 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 9.0, stavljajući 10 na Over (-111) u opkladi Over/Under 35.5.

faro2013
faro2013
Rang-lista 1460/1315
Profit: -1725.63
Over/Under 35.5
-111 for Over
10/10
Procenjen profit 9.00

JohnnyBet tipovi za Indianapolis Kolts - Detroit Lajons prema yieldu tipstera

faro2013 (ukupan yield: -3.05%) prognozira profit od 9.0 stavljanjem 10 na ishod Over (kvota: -111), tržište: Over/Under 35.5.

faro2013
faro2013
Rang-lista 604/1315
Yield: -3.05%
Over/Under 35.5
-111 for Over
10/10
Procenjen profit 9.00

Tipovi za Indianapolis Kolts - Detroit Lajons od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! faro2013, sa ODI parametrom od -1798.33 ulaže 10 sa kvotom -111 na Over na tržištu Over/Under 35.5. Može ostvariti profit od 9.0.

faro2013
faro2013
Rang-lista 1458/1315
ODI: -1798.33
Over/Under 35.5
-111 for Over
10/10
Procenjen profit 9.00

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Indianapolis Kolts - Detroit Lajons od AI

Koji ishod utakmice Indianapolis Kolts - Detroit Lajons predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Over na tržištu Over/Under 35.5, sa kvotom od -111sa ulogom od 10, od tipstera faro2013.

Over/Under 35.5
-111 for Over
10/10
Procenjen profit 9.00

Indianapolis Kolts vs Detroit Lajons Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote -111 za Over (Over/Under 35.5)
Igrajte odgovorno