25.10.2026 11:30 • Belgium • ATP Brussels 2026

Jan Lennard Štruf - Talon Grikspur Tipovi i prognoze

Jan Lennard Štruf - Talon Grikspur se igra u 11:30 dana 25.10.2026.

Jan Lennard Štruf
—
Talon Grikspur

Na šta se kladiti?

Najpopularnije vrste opklada:

Over/Under 25
Over
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Jan Lennard Štruf - Talon Grikspur prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, 899 (plasiran na 1707 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 8.8, stavljajući 10 na Over (-114) u opkladi Over/Under 25.

899
899
Rang-lista 1707/1984
Profit: -166.05
Over/Under 25
-114 for Over
10/10
Procenjen profit 8.80

JohnnyBet tipovi za Jan Lennard Štruf - Talon Grikspur prema yieldu tipstera

899 (ukupan yield: -5.65%) prognozira profit od 8.8 stavljanjem 10 na ishod Over (kvota: -114), tržište: Over/Under 25.

899
899
Rang-lista 1060/1984
Yield: -5.65%
Over/Under 25
-114 for Over
10/10
Procenjen profit 8.80

Tipovi za Jan Lennard Štruf - Talon Grikspur od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! 899, sa ODI parametrom od 1.57 ulaže 10 sa kvotom -114 na Over na tržištu Over/Under 25. Može ostvariti profit od 8.8.

899
899
Rang-lista 419/1984
ODI: 1.57
Over/Under 25
-114 for Over
10/10
Procenjen profit 8.80

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Jan Lennard Štruf - Talon Grikspur od AI

Koji ishod utakmice Jan Lennard Štruf - Talon Grikspur predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Over na tržištu Over/Under 25, sa kvotom od -114sa ulogom od 10, od tipstera 899.

Over/Under 25
-114 for Over
10/10
Procenjen profit 8.80

Jan Lennard Štruf vs Talon Grikspur Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote -114 za Over (Over/Under 25)
Igrajte odgovorno