26.08.2026 16:00 United States ATP Winston-Salem 2026

Huan Manuel Cerundolo - Sebastijan Baez Tipovi i prognoze

Huan Manuel Cerundolo - Sebastijan Baez se igra u 16:00 dana 26.08.2026.

Huan Manuel Cerundolo
Sebastijan Baez

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj Huan Manuel Cerundolo - Sebastijan Baez odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Home Away", ishod "Huan Manuel Cerundolo", sa kvotom +112 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste opklada:

Home Away
Huan Manuel Cerundolo
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Huan Manuel Cerundolo - Sebastijan Baez prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, NicosJB (plasiran na 282 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 11.2, stavljajući 10 na Huan Manuel Cerundolo (+112) u opkladi Home Away.

NicosJB
NicosJB
Rang-lista 282/1276
Profit: 11.48
Home Away
+112 for Huan Manuel Cerundolo
10/10
Procenjen profit 11.20

JohnnyBet tipovi za Huan Manuel Cerundolo - Sebastijan Baez prema yieldu tipstera

NicosJB (ukupan yield: 0.74%) prognozira profit od 11.2 stavljanjem 10 na ishod Huan Manuel Cerundolo (kvota: +112), tržište: Home Away.

NicosJB
NicosJB
Rang-lista 422/1276
Yield: 0.74%
Home Away
+112 for Huan Manuel Cerundolo
10/10
Procenjen profit 11.20

Tipovi za Huan Manuel Cerundolo - Sebastijan Baez od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! NicosJB, sa ODI parametrom od -0.43 ulaže 10 sa kvotom +112 na Huan Manuel Cerundolo na tržištu Home Away. Može ostvariti profit od 11.2.

NicosJB
NicosJB
Rang-lista 936/1276
ODI: -0.43
Home Away
+112 for Huan Manuel Cerundolo
10/10
Procenjen profit 11.20

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Huan Manuel Cerundolo - Sebastijan Baez od AI

Koji ishod utakmice Huan Manuel Cerundolo - Sebastijan Baez predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Huan Manuel Cerundolo na tržištu Home Away, sa kvotom od +112sa ulogom od 10, od tipstera NicosJB.

Home Away
+112 for Huan Manuel Cerundolo
10/10
Procenjen profit 11.20

Predlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi svoje prognoze za predstojeću utakmicu Huan Manuel Cerundolo - Sebastijan Baez. Najbolja prognoza, sa 100% glasova, je pobeda Huan Manuel Cerundolo (kvota: +112). Sa druge strane pobeda Sebastijan Baez (-152) je prikupila 0% glasova.

1 100%
2 0%

Huan Manuel Cerundolo vs Sebastijan Baez Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote +112 za Huan Manuel Cerundolo (Home Away)
Igrajte odgovorno