27.07.2026 05:30 India Calcutta Premier Division 2026

Kalighat Sports Lovers - Coal India SPA Tipovi i prognoze

Kalighat Sports Lovers - Coal India SPA se igra u 05:30 dana 27.07.2026.

Kalighat Sports Lovers
Coal India SPA

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj Kalighat Sports Lovers - Coal India SPA odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Home Draw Away", ishod "Coal India SPA", sa kvotom -5000 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste opklada:

Home Draw Away
Coal India SPA
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Kalighat Sports Lovers - Coal India SPA prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, abreujg78 (plasiran na 2147 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 0.2, stavljajući 10 na Coal India SPA (-5000) u opkladi Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Rang-lista 2147/2008
Profit: -1160.99
Home Draw Away
-5000 for Coal India SPA
10/10
Procenjen profit 0.20

JohnnyBet tipovi za Kalighat Sports Lovers - Coal India SPA prema yieldu tipstera

abreujg78 (ukupan yield: -12.03%) prognozira profit od 0.2 stavljanjem 10 na ishod Coal India SPA (kvota: -5000), tržište: Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Rang-lista 1208/2008
Yield: -12.03%
Home Draw Away
-5000 for Coal India SPA
10/10
Procenjen profit 0.20

Tipovi za Kalighat Sports Lovers - Coal India SPA od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! abreujg78, sa ODI parametrom od -202.01 ulaže 10 sa kvotom -5000 na Coal India SPA na tržištu Home Draw Away. Može ostvariti profit od 0.2.

abreujg78
abreujg78
Rang-lista 2152/2008
ODI: -202.01
Home Draw Away
-5000 for Coal India SPA
10/10
Procenjen profit 0.20

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Kalighat Sports Lovers - Coal India SPA od AI

Koji ishod utakmice Kalighat Sports Lovers - Coal India SPA predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Coal India SPA na tržištu Home Draw Away, sa kvotom od -5000sa ulogom od 10, od tipstera abreujg78.

Home Draw Away
-5000 for Coal India SPA
10/10
Procenjen profit 0.20

Predlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi svoje prognoze za predstojeću utakmicu Kalighat Sports Lovers - Coal India SPA. Top prognoza, sa 100% glasova, je pobeda Coal India SPA (-5000). Pobeda Kalighat Sports Lovers je prikupila 0% glasova, dok 0% predviđa nerešeno.

1 0%
X 0%
2 100%

Kalighat Sports Lovers vs Coal India SPA Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote -5000 za Coal India SPA (Home Draw Away)
Igrajte odgovorno