25.10.2026 01:00 • Japan • J2 League 2026/2027

Katarer Tojama - Konsadole Saporo Tipovi i prognoze

Katarer Tojama - Konsadole Saporo se igra u 01:00 dana 25.10.2026.

Kataller Toyama
Katarer Tojama
—
Consadole Sapporo
Konsadole Saporo

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj Katarer Tojama - Konsadole Saporo odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Asian Handicap (-0.75)", ishod "Konsadole Saporo (+0.75), money back on draw", sa kvotom -111 - prema 1 od 1 korisnika. Još jedna popularna linija klađenja je "Home Draw Away" sa ishodom "Katarer Tojama" (kvota: -141) - prema 100% korisnika.

Najpopularnije vrste opklada:

Asian Handicap (-0.75)
Konsadole Saporo (+0.75), money back on draw
100%
1 od 1 tipstera
Home Draw Away
Katarer Tojama
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Katarer Tojama - Konsadole Saporo prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, Eisvogel (plasiran na 1140 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 7.1, stavljajući 10 na Katarer Tojama (-141) u opkladi Home Draw Away. Sa druge strane, Zubr (plasiran na 2034 mestu), tipuje sa kvotom -111 na Konsadole Saporo (+0.75), money back on draw (Asian Handicap (-0.75)), stavljajući 10 - procenjeni profit: 9.0.

Eisvogel
Eisvogel
Rang-lista 1140/1976
Profit: -19.25
Home Draw Away
-141 for Katarer Tojama
10/10
Procenjen profit 7.10
Zubr
Zubr
Rang-lista 2034/1976
Profit: -1462.05
Asian Handicap (-0.75)
-111 for Konsadole Saporo (+0.75), money back on draw
10/10
Procenjen profit 9.00

JohnnyBet tipovi za Katarer Tojama - Konsadole Saporo prema yieldu tipstera

Eisvogel (ukupan yield: -0.41%) prognozira profit od 7.1 stavljanjem 10 na ishod Katarer Tojama (kvota: -141), tržište: Home Draw Away. Zatim, tu je Zubr sa yieldom -4.93% koji daje tip sa ulogom od 10 za rezultat Konsadole Saporo (+0.75), money back on draw (kvota: -111), tržište: Asian Handicap (-0.75). Procenjeni profit: 9.0.

Eisvogel
Eisvogel
Rang-lista 670/1976
Yield: -0.41%
Home Draw Away
-141 for Katarer Tojama
10/10
Procenjen profit 7.10
Zubr
Zubr
Rang-lista 1002/1976
Yield: -4.93%
Asian Handicap (-0.75)
-111 for Konsadole Saporo (+0.75), money back on draw
10/10
Procenjen profit 9.00

Tipovi za Katarer Tojama - Konsadole Saporo od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! Zubr, sa ODI parametrom od 83.28 ulaže 10 sa kvotom -111 na Konsadole Saporo (+0.75), money back on draw na tržištu Asian Handicap (-0.75). Može ostvariti profit od 9.0. Eisvogel (ODI: 36.32) tipuje da bi ostvario profit od 7.1 stavljanjem 10 na Katarer Tojama (-141) u opkladi Home Draw Away.

Zubr
Zubr
Rang-lista 71/1976
ODI: 83.28
Asian Handicap (-0.75)
-111 for Konsadole Saporo (+0.75), money back on draw
10/10
Procenjen profit 9.00
Eisvogel
Eisvogel
Rang-lista 122/1976
ODI: 36.32
Home Draw Away
-141 for Katarer Tojama
10/10
Procenjen profit 7.10

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Katarer Tojama - Konsadole Saporo od AI

Koji ishod utakmice Katarer Tojama - Konsadole Saporo predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Katarer Tojama na tržištu Home Draw Away, sa kvotom od -141sa ulogom od 10, od tipstera Eisvogel. Opklada na Konsadole Saporo (+0.75), money back on draw (-111) na tržištu Asian Handicap (-0.75) sa ulogom. od 10 od tipstera Zubr je još jedan favorit AI.

Home Draw Away
-141 for Katarer Tojama
10/10
Procenjen profit 7.10
Asian Handicap (-0.75)
-111 for Konsadole Saporo (+0.75), money back on draw
10/10
Procenjen profit 9.00

Predlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi svoje prognoze za predstojeću utakmicu Katarer Tojama - Konsadole Saporo. Top prognoza, sa 100% glasova, je pobeda Katarer Tojama (-141). Pobeda Konsadole Saporo (+323) je prikupila 0% glasova, dok 0% predviđa nerešeno (+304).

1 100%
X 0%
2 0%

Katarer Tojama vs Konsadole Saporo Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote -141 za Katarer Tojama (Home Draw Away)
Igrajte odgovorno