24.10.2026 08:00 • Northern Ireland • Northern Ireland Open 2026

Kajren Vilsion - Sem Krejgi Tipovi i prognoze

Kajren Vilsion - Sem Krejgi se igra u 08:00 dana 24.10.2026.

Kajren Vilsion
—
Sem Krejgi

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj Kajren Vilsion - Sem Krejgi odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Home Away", ishod "Kajren Vilsion", sa kvotom -312 - prema 4 od 4 korisnika.

Najpopularnije vrste opklada:

Home Away
Kajren Vilsion
100%
4 od 4 tipstera

JohnnyBet tipovi za Kajren Vilsion - Sem Krejgi prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, fkd35 (plasiran na 46 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 3.2, stavljajući 10 na Kajren Vilsion (-312) u opkladi Home Away. Sa druge strane, MABS (plasiran na 1906 mestu), tipuje sa kvotom -294 na Kajren Vilsion (Home Away), stavljajući 10 - procenjeni profit: 3.4. Treći najbolji tipster (2079 ove sezone), Wilhelmine procenjuje da će ostvariti profit od 3.3 ulaganjem 10 sa kvotom -303 na Kajren Vilsion na tržištu Home Away.

fkd35
fkd35
Rang-lista 46/1973
Profit: 123.97
Home Away
-312 for Kajren Vilsion
10/10
Procenjen profit 3.20
MABS
MABS
Rang-lista 1906/1973
Profit: -440.99
Home Away
-294 for Kajren Vilsion
10/10
Procenjen profit 3.40
Wilhelmine
Wilhelmine
Rang-lista 2079/1973
Profit: -9055.32
Home Away
-303 for Kajren Vilsion
10/10
Procenjen profit 3.30
abreujg78
abreujg78
Rang-lista 2080/1973
Profit: -40035.5
Home Away
-303 for Kajren Vilsion
10/10
Procenjen profit 3.30

JohnnyBet tipovi za Kajren Vilsion - Sem Krejgi prema yieldu tipstera

fkd35 (ukupan yield: 0.77%) prognozira profit od 3.2 stavljanjem 10 na ishod Kajren Vilsion (kvota: -312), tržište: Home Away. Zatim, tu je MABS sa yieldom -4.48% koji daje tip sa ulogom od 10 za rezultat Kajren Vilsion (kvota: -294), tržište: Home Away. Procenjeni profit: 3.4. Wilhelmine (yield -6.99% ) je odabrao -303 za ishod Kajren Vilsion na tržištu Home Away. Ulog 10 će doneti profit od 3.3 (ako je tip tačan).

fkd35
fkd35
Rang-lista 592/1973
Yield: 0.77%
Home Away
-312 for Kajren Vilsion
10/10
Procenjen profit 3.20
MABS
MABS
Rang-lista 971/1973
Yield: -4.48%
Home Away
-294 for Kajren Vilsion
10/10
Procenjen profit 3.40
Wilhelmine
Wilhelmine
Rang-lista 1137/1973
Yield: -6.99%
Home Away
-303 for Kajren Vilsion
10/10
Procenjen profit 3.30
abreujg78
abreujg78
Rang-lista 1498/1973
Yield: -18.03%
Home Away
-303 for Kajren Vilsion
10/10
Procenjen profit 3.30

Tipovi za Kajren Vilsion - Sem Krejgi od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! fkd35, sa ODI parametrom od 261.16 ulaže 10 sa kvotom -312 na Kajren Vilsion na tržištu Home Away. Može ostvariti profit od 3.2. MABS (ODI: 21.6) tipuje da bi ostvario profit od 3.4 stavljanjem 10 na Kajren Vilsion (-294) u opkladi Home Away. Treći na rang-listi (ODI: -16220.3), Wilhelmine, izabrao je Home Away, stavljajući ulog od 10 sa kvotom od -303 na opkladu Kajren Vilsion i procenjujući profit od 3.3.

fkd35
fkd35
Rang-lista 32/1973
ODI: 261.16
Home Away
-312 for Kajren Vilsion
10/10
Procenjen profit 3.20
MABS
MABS
Rang-lista 164/1973
ODI: 21.6
Home Away
-294 for Kajren Vilsion
10/10
Procenjen profit 3.40
Wilhelmine
Wilhelmine
Rang-lista 2076/1973
ODI: -16220.3
Home Away
-303 for Kajren Vilsion
10/10
Procenjen profit 3.30
abreujg78
abreujg78
Rang-lista 2077/1973
ODI: -46372.1
Home Away
-303 for Kajren Vilsion
10/10
Procenjen profit 3.30

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Kajren Vilsion - Sem Krejgi od AI

Koji ishod utakmice Kajren Vilsion - Sem Krejgi predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Kajren Vilsion na tržištu Home Away, sa kvotom od -312sa ulogom od 10, od tipstera fkd35. Opklada na Kajren Vilsion (-294) na tržištu Home Away sa ulogom. od 10 od tipstera MABS je još jedan favorit AI. Treća najverovatnija dobitna opklada prema algoritmu je Kajren Vilsion na tržištu Home Away na kojem tipster Wilhelmine stavlja ulog 10 sa kvotom od -303.

Home Away
-312 for Kajren Vilsion
10/10
Procenjen profit 3.20
Home Away
-294 for Kajren Vilsion
10/10
Procenjen profit 3.40
Home Away
-303 for Kajren Vilsion
10/10
Procenjen profit 3.30
Home Away
-303 for Kajren Vilsion
10/10
Procenjen profit 3.30

Predlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi svoje prognoze za predstojeću utakmicu Kajren Vilsion - Sem Krejgi. Najbolja prognoza, sa 100% glasova, je pobeda Kajren Vilsion (kvota: -312). Sa druge strane pobeda Sem Krejgi (+271) je prikupila 0% glasova.

1 100%
2 0%

Kajren Vilsion vs Sem Krejgi Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote -312 za Kajren Vilsion (Home Away)
Igrajte odgovorno