22.10.2026 15:00 • Europe • Conference League 2026/2027

Linkoln FK - Tvente Tipovi i prognoze

Linkoln FK - Tvente se igra u 15:00 dana 22.10.2026.

Lincoln FC
Linkoln FK
—
FC Twente
Tvente

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj Linkoln FK - Tvente odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Home Draw Away", ishod "Linkoln FK", sa kvotom +1093 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste opklada:

Home Draw Away
Linkoln FK
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Linkoln FK - Tvente prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, aphrodite (plasiran na 2000 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 43.72, stavljajući 4 na Linkoln FK (+1093) u opkladi Home Draw Away.

aphrodite
aphrodite
Rang-lista 2000/1911
Profit: -5025.09
Home Draw Away
+1093 for Linkoln FK
4/10
Procenjen profit 43.72

JohnnyBet tipovi za Linkoln FK - Tvente prema yieldu tipstera

aphrodite (ukupan yield: -6.69%) prognozira profit od 43.72 stavljanjem 4 na ishod Linkoln FK (kvota: +1093), tržište: Home Draw Away.

aphrodite
aphrodite
Rang-lista 1091/1911
Yield: -6.69%
Home Draw Away
+1093 for Linkoln FK
4/10
Procenjen profit 43.72

Tipovi za Linkoln FK - Tvente od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! aphrodite, sa ODI parametrom od -4246.94 ulaže 4 sa kvotom +1093 na Linkoln FK na tržištu Home Draw Away. Može ostvariti profit od 43.72.

aphrodite
aphrodite
Rang-lista 1994/1911
ODI: -4246.94
Home Draw Away
+1093 for Linkoln FK
4/10
Procenjen profit 43.72

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Linkoln FK - Tvente od AI

Koji ishod utakmice Linkoln FK - Tvente predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Linkoln FK na tržištu Home Draw Away, sa kvotom od +1093sa ulogom od 4, od tipstera aphrodite.

Home Draw Away
+1093 for Linkoln FK
4/10
Procenjen profit 43.72

Predlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi svoje prognoze za predstojeću utakmicu Linkoln FK - Tvente. Top prognoza, sa 100% glasova, je pobeda Linkoln FK (+1093). Pobeda Tvente (-400) je prikupila 0% glasova, dok 0% predviđa nerešeno (+532).

1 100%
X 0%
2 0%

Linkoln FK vs Tvente Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote +1093 za Linkoln FK (Home Draw Away)
Igrajte odgovorno