29.07.2026 13:10 United States MLB 2026

Njujork Mets - Atlanta Brejvs Tipovi i prognoze

Njujork Mets - Atlanta Brejvs se igra u 13:10 dana 29.07.2026.

New York Mets
Njujork Mets
Atlanta Braves
Atlanta Brejvs

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj Njujork Mets - Atlanta Brejvs odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Home Away", ishod "Njujork Mets", sa kvotom -101 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste opklada:

Home Away
Njujork Mets
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Njujork Mets - Atlanta Brejvs prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, Emf (plasiran na 1752 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 9.9, stavljajući 10 na Njujork Mets (-101) u opkladi Home Away.

Emf
Rang-lista 1752/2029
Profit: -99.61
Home Away
-101 for Njujork Mets
10/10
Procenjen profit 9.90

JohnnyBet tipovi za Njujork Mets - Atlanta Brejvs prema yieldu tipstera

Emf (ukupan yield: -4.02%) prognozira profit od 9.9 stavljanjem 10 na ishod Njujork Mets (kvota: -101), tržište: Home Away.

Emf
Rang-lista 836/2029
Yield: -4.02%
Home Away
-101 for Njujork Mets
10/10
Procenjen profit 9.90

Tipovi za Njujork Mets - Atlanta Brejvs od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! Emf , sa ODI parametrom od 71.14 ulaže 10 sa kvotom -101 na Njujork Mets na tržištu Home Away. Može ostvariti profit od 9.9.

Emf
Rang-lista 81/2029
ODI: 71.14
Home Away
-101 for Njujork Mets
10/10
Procenjen profit 9.90

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Njujork Mets - Atlanta Brejvs od AI

Koji ishod utakmice Njujork Mets - Atlanta Brejvs predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Njujork Mets na tržištu Home Away, sa kvotom od -101sa ulogom od 10, od tipstera Emf .

Home Away
-101 for Njujork Mets
10/10
Procenjen profit 9.90

Predlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi svoje prognoze za predstojeću utakmicu Njujork Mets - Atlanta Brejvs. Najbolja prognoza, sa 100% glasova, je pobeda Njujork Mets (kvota: -101). Sa druge strane pobeda Atlanta Brejvs (-120) je prikupila 0% glasova.

1 100%
2 0%

Njujork Mets vs Atlanta Brejvs Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote -101 za Njujork Mets (Home Away)
Igrajte odgovorno