25.08.2026 19:10 United States MLB 2026

Njujork Mets - Milvoki Bruersi Tipovi i prognoze

Njujork Mets - Milvoki Bruersi se igra u 19:10 dana 25.08.2026.

New York Mets
Njujork Mets
Milwaukee Brewers
Milvoki Bruersi

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj Njujork Mets - Milvoki Bruersi odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Home Away", ishod "Milvoki Bruersi", sa kvotom -161 - prema 1 od 2 korisnika. Još jedna popularna linija klađenja je "Asian Handicap (1.5)" sa ishodom "Milvoki Bruersi (-1.5), money back on draw" (kvota: +106) - prema 100% korisnika.

Najpopularnije vrste opklada:

Home Away
Milvoki Bruersi
50%
1 od 2 tipstera
Asian Handicap (1.5)
Milvoki Bruersi (-1.5), money back on draw
100%
2 od 2 tipstera
Over/Under 7.5
Under
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Njujork Mets - Milvoki Bruersi prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, MAVIO (plasiran na 128 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 10.8, stavljajući 10 na Milvoki Bruersi (-1.5), money back on draw (+108) u opkladi Asian Handicap (1.5). Sa druge strane, daralife (plasiran na 1078 mestu), tipuje sa kvotom +143 na Njujork Mets (Home Away), stavljajući 10 - procenjeni profit: 14.3. Treći najbolji tipster (1298 ove sezone), Emily1205 procenjuje da će ostvariti profit od 6.2 ulaganjem 10 sa kvotom -161 na Milvoki Bruersi na tržištu Home Away.

MAVIO
MAVIO
Rang-lista 128/1259
Profit: 45.0
Asian Handicap (1.5)
+108 for Milvoki Bruersi (-1.5), money back on draw
10/10
Procenjen profit 10.80
daralife
daralife
Rang-lista 1078/1259
Profit: -80.26
Home Away
+143 for Njujork Mets
10/10
Procenjen profit 14.30
Emily1205
Emily1205
Rang-lista 1298/1259
Profit: -306.32
Home Away
-161 for Milvoki Bruersi
10/10
Procenjen profit 6.20
faro2013
faro2013
Rang-lista 1401/1259
Profit: -1484.89
Asian Handicap (1.5)
+106 for Milvoki Bruersi (-1.5), money back on draw
10/10
Procenjen profit 10.60
faro2013
faro2013
Rang-lista 1401/1259
Profit: -1484.89
Over/Under 7.5
-114 for Under
10/10
Procenjen profit 8.80

JohnnyBet tipovi za Njujork Mets - Milvoki Bruersi prema yieldu tipstera

MAVIO (ukupan yield: 1.86%) prognozira profit od 10.8 stavljanjem 10 na ishod Milvoki Bruersi (-1.5), money back on draw (kvota: +108), tržište: Asian Handicap (1.5). Zatim, tu je faro2013 sa yieldom -2.84% koji daje tip sa ulogom od 10 za rezultat Milvoki Bruersi (-1.5), money back on draw (kvota: +106), tržište: Asian Handicap (1.5). Procenjeni profit: 10.6. daralife (yield -7.18% ) je odabrao +143 za ishod Njujork Mets na tržištu Home Away. Ulog 10 će doneti profit od 14.3 (ako je tip tačan).

MAVIO
MAVIO
Rang-lista 369/1259
Yield: 1.86%
Asian Handicap (1.5)
+108 for Milvoki Bruersi (-1.5), money back on draw
10/10
Procenjen profit 10.80
faro2013
faro2013
Rang-lista 557/1259
Yield: -2.84%
Asian Handicap (1.5)
+106 for Milvoki Bruersi (-1.5), money back on draw
10/10
Procenjen profit 10.60
faro2013
faro2013
Rang-lista 557/1259
Yield: -2.84%
Over/Under 7.5
-114 for Under
10/10
Procenjen profit 8.80
daralife
daralife
Rang-lista 745/1259
Yield: -7.18%
Home Away
+143 for Njujork Mets
10/10
Procenjen profit 14.30
Emily1205
Emily1205
Rang-lista 756/1259
Yield: -7.57%
Home Away
-161 for Milvoki Bruersi
10/10
Procenjen profit 6.20

Tipovi za Njujork Mets - Milvoki Bruersi od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! Emily1205, sa ODI parametrom od -0.15 ulaže 10 sa kvotom -161 na Milvoki Bruersi na tržištu Home Away. Može ostvariti profit od 6.2. daralife (ODI: -1.42) tipuje da bi ostvario profit od 14.3 stavljanjem 10 na Njujork Mets (+143) u opkladi Home Away. Treći na rang-listi (ODI: -23.77), MAVIO, izabrao je Asian Handicap (1.5), stavljajući ulog od 10 sa kvotom od +108 na opkladu Milvoki Bruersi (-1.5), money back on draw i procenjujući profit od 10.8.

Emily1205
Emily1205
Rang-lista 837/1259
ODI: -0.15
Home Away
-161 for Milvoki Bruersi
10/10
Procenjen profit 6.20
daralife
daralife
Rang-lista 1078/1259
ODI: -1.42
Home Away
+143 for Njujork Mets
10/10
Procenjen profit 14.30
MAVIO
MAVIO
Rang-lista 1322/1259
ODI: -23.77
Asian Handicap (1.5)
+108 for Milvoki Bruersi (-1.5), money back on draw
10/10
Procenjen profit 10.80
faro2013
faro2013
Rang-lista 1401/1259
ODI: -1760.52
Asian Handicap (1.5)
+106 for Milvoki Bruersi (-1.5), money back on draw
10/10
Procenjen profit 10.60
faro2013
faro2013
Rang-lista 1401/1259
ODI: -1760.52
Over/Under 7.5
-114 for Under
10/10
Procenjen profit 8.80

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Njujork Mets - Milvoki Bruersi od AI

Koji ishod utakmice Njujork Mets - Milvoki Bruersi predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Milvoki Bruersi (-1.5), money back on draw na tržištu Asian Handicap (1.5), sa kvotom od +108sa ulogom od 10, od tipstera MAVIO. Opklada na Njujork Mets (+143) na tržištu Home Away sa ulogom. od 10 od tipstera daralife je još jedan favorit AI. Treća najverovatnija dobitna opklada prema algoritmu je Milvoki Bruersi na tržištu Home Away na kojem tipster Emily1205 stavlja ulog 10 sa kvotom od -161.

Asian Handicap (1.5)
+108 for Milvoki Bruersi (-1.5), money back on draw
10/10
Procenjen profit 10.80
Home Away
+143 for Njujork Mets
10/10
Procenjen profit 14.30
Home Away
-161 for Milvoki Bruersi
10/10
Procenjen profit 6.20
Asian Handicap (1.5)
+106 for Milvoki Bruersi (-1.5), money back on draw
10/10
Procenjen profit 10.60
Over/Under 7.5
-114 for Under
10/10
Procenjen profit 8.80

Predlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi svoje prognoze za predstojeću utakmicu Njujork Mets - Milvoki Bruersi. Najbolja prognoza, sa 50% glasova, je pobeda Milvoki Bruersi (kvota: -161). Pobeda Njujork Mets (+143) je prikupila 50% glasova.

1 50%
2 50%

Njujork Mets vs Milvoki Bruersi Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote +108 za Milvoki Bruersi (-1.5), money back on draw (Asian Handicap (1.5))
Tip 2:
Kvote -114 za Under (Over/Under 7.5)
Igrajte odgovorno