28.07.2026 14:00 World Friendly Club Matches 2026 (Possible Format Change)

Nort Feribi - Skanthorpe junajted Tipovi i prognoze

Nort Feribi - Skanthorpe junajted se igra u 14:00 dana 28.07.2026.

North Ferriby
Nort Feribi
Scunthorpe United
Skanthorpe junajted

Na šta se kladiti?

Najpopularnije vrste opklada:

Over/Under 1.5, 1st Half
Over
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Nort Feribi - Skanthorpe junajted prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, Klave33 (plasiran na 1554 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 10.1, stavljajući 10 na Over (+101) u opkladi Over/Under 1.5, 1st Half.

Klave33
Klave33
Rang-lista 1554/2012
Profit: -56.82
Over/Under 1.5, 1st Half
+101 for Over
10/10
Procenjen profit 10.10

JohnnyBet tipovi za Nort Feribi - Skanthorpe junajted prema yieldu tipstera

Klave33 (ukupan yield: -2.31%) prognozira profit od 10.1 stavljanjem 10 na ishod Over (kvota: +101), tržište: Over/Under 1.5, 1st Half.

Klave33
Klave33
Rang-lista 738/2012
Yield: -2.31%
Over/Under 1.5, 1st Half
+101 for Over
10/10
Procenjen profit 10.10

Tipovi za Nort Feribi - Skanthorpe junajted od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! Klave33, sa ODI parametrom od 180.54 ulaže 10 sa kvotom +101 na Over na tržištu Over/Under 1.5, 1st Half. Može ostvariti profit od 10.1.

Klave33
Klave33
Rang-lista 41/2012
ODI: 180.54
Over/Under 1.5, 1st Half
+101 for Over
10/10
Procenjen profit 10.10

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Nort Feribi - Skanthorpe junajted od AI

Koji ishod utakmice Nort Feribi - Skanthorpe junajted predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Over na tržištu Over/Under 1.5, 1st Half, sa kvotom od +101sa ulogom od 10, od tipstera Klave33.

Over/Under 1.5, 1st Half
+101 for Over
10/10
Procenjen profit 10.10

Nort Feribi vs Skanthorpe junajted Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote +101 za Over (Over/Under 1.5, 1st Half)
Igrajte odgovorno