30.06.2026 08:00 World Friendly Club Matches 2026 (Possible Format Change)

Olimpija Grudjonc - SC FC Petrolul Ploješć Tipovi i prognoze

Olimpija Grudjonc - SC FC Petrolul Ploješć se igra u 08:00 dana 30.06.2026.

Olimpia Grudziadz
Olimpija Grudjonc
SC FC Petrolul Ploiesti
SC FC Petrolul Ploješć

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj Olimpija Grudjonc - SC FC Petrolul Ploješć odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Home Draw Away", ishod "SC FC Petrolul Ploješć", sa kvotom -139 - prema 1 od 2 korisnika. Još jedna popularna linija klađenja je "Asian Handicap (0.75)" sa ishodom "SC FC Petrolul Ploješć (-0.75), money back on draw" (kvota: -116) - prema 100% korisnika. Kao treću najpopularniju, okladu "Draw No Bet" sa ishodom "Olimpija Grudjonc" sa kvotom od +247 bira 1 od 1 tipstera (100%).

Najpopularnije vrste opklada:

Home Draw Away
SC FC Petrolul Ploješć
50%
1 od 2 tipstera
Over/Under 3
Over
100%
1 od 1 tipstera
Double Chance
X2
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Olimpija Grudjonc - SC FC Petrolul Ploješć prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, Undertaker (plasiran na 152 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 8.2, stavljajući 10 na Over (-122) u opkladi Over/Under 3. Sa druge strane, Hani Tbaishat 8 (plasiran na 253 mestu), tipuje sa kvotom -400 na X2 (Double Chance), stavljajući 3 - procenjeni profit: 0.75. Treći najbolji tipster (820 ove sezone), FutBach procenjuje da će ostvariti profit od 4.94 ulaganjem 2 sa kvotom +247 na Olimpija Grudjonc na tržištu Draw No Bet.

Undertaker
Undertaker
Rang-lista 152/1762
Profit: 41.0
Over/Under 3
-122 for Over
10/10
Procenjen profit 8.20
Hani Tbaishat 8
Rang-lista 253/1762
Profit: 19.17
Double Chance
-400 for X2
3/10
Procenjen profit 0.75
FutBach
FutBach
Rang-lista 820/1762
Profit: -5.66
Draw No Bet
+247 for Olimpija Grudjonc
2/10
Procenjen profit 4.94
mariale_1990
Rang-lista 1641/1762
Profit: -97.54
Home Draw Away
-139 for SC FC Petrolul Ploješć
10/10
Procenjen profit 7.20
kafas
kafas
Rang-lista 1877/1762
Profit: -241.34
Home Draw Away
+257 for Draw
8/10
Procenjen profit 20.56
1 2

JohnnyBet tipovi za Olimpija Grudjonc - SC FC Petrolul Ploješć prema yieldu tipstera

Hani Tbaishat 8 (ukupan yield: 16.96%) prognozira profit od 0.75 stavljanjem 3 na ishod X2 (kvota: -400), tržište: Double Chance. Zatim, tu je Undertaker sa yieldom 1.67% koji daje tip sa ulogom od 10 za rezultat Over (kvota: -122), tržište: Over/Under 3. Procenjeni profit: 8.2. FutBach (yield -0.26% ) je odabrao +247 za ishod Olimpija Grudjonc na tržištu Draw No Bet. Ulog 2 će doneti profit od 4.94 (ako je tip tačan).

Hani Tbaishat 8
Rang-lista 317/1762
Yield: 16.96%
Double Chance
-400 for X2
3/10
Procenjen profit 0.75
Undertaker
Undertaker
Rang-lista 579/1762
Yield: 1.67%
Over/Under 3
-122 for Over
10/10
Procenjen profit 8.20
FutBach
FutBach
Rang-lista 642/1762
Yield: -0.26%
Draw No Bet
+247 for Olimpija Grudjonc
2/10
Procenjen profit 4.94
kafas
kafas
Rang-lista 1106/1762
Yield: -11.02%
Home Draw Away
+257 for Draw
8/10
Procenjen profit 20.56
Henry258
Henry258
Rang-lista 1210/1762
Yield: -14.17%
Asian Handicap (0.75)
-116 for SC FC Petrolul Ploješć (-0.75), money back on draw
10/10
Procenjen profit 8.60
1 2

Tipovi za Olimpija Grudjonc - SC FC Petrolul Ploješć od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! FutBach, sa ODI parametrom od 11.34 ulaže 2 sa kvotom +247 na Olimpija Grudjonc na tržištu Draw No Bet. Može ostvariti profit od 4.94. Undertaker (ODI: 1.56) tipuje da bi ostvario profit od 8.2 stavljanjem 10 na Over (-122) u opkladi Over/Under 3. Treći na rang-listi (ODI: 0.67), Henry258, izabrao je Asian Handicap (0.75), stavljajući ulog od 10 sa kvotom od -116 na opkladu SC FC Petrolul Ploješć (-0.75), money back on draw i procenjujući profit od 8.6.

FutBach
FutBach
Rang-lista 170/1762
ODI: 11.34
Draw No Bet
+247 for Olimpija Grudjonc
2/10
Procenjen profit 4.94
Undertaker
Undertaker
Rang-lista 375/1762
ODI: 1.56
Over/Under 3
-122 for Over
10/10
Procenjen profit 8.20
Henry258
Henry258
Rang-lista 508/1762
ODI: 0.67
Asian Handicap (0.75)
-116 for SC FC Petrolul Ploješć (-0.75), money back on draw
10/10
Procenjen profit 8.60
Hani Tbaishat 8
Rang-lista 1340/1762
ODI: -0.34
Double Chance
-400 for X2
3/10
Procenjen profit 0.75
kafas
kafas
Rang-lista 1803/1762
ODI: -12.6
Home Draw Away
+257 for Draw
8/10
Procenjen profit 20.56
1 2

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Olimpija Grudjonc - SC FC Petrolul Ploješć od AI

Koji ishod utakmice Olimpija Grudjonc - SC FC Petrolul Ploješć predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Over na tržištu Over/Under 3, sa kvotom od -122sa ulogom od 10, od tipstera Undertaker. Opklada na X2 (-400) na tržištu Double Chance sa ulogom. od 3 od tipstera Hani Tbaishat 8 je još jedan favorit AI. Treća najverovatnija dobitna opklada prema algoritmu je Olimpija Grudjonc na tržištu Draw No Bet na kojem tipster FutBach stavlja ulog 2 sa kvotom od +247.

Over/Under 3
-122 for Over
10/10
Procenjen profit 8.20
Double Chance
-400 for X2
3/10
Procenjen profit 0.75
Draw No Bet
+247 for Olimpija Grudjonc
2/10
Procenjen profit 4.94
Home Draw Away
-139 for SC FC Petrolul Ploješć
10/10
Procenjen profit 7.20
Home Draw Away
+257 for Draw
8/10
Procenjen profit 20.56
1 2

Predlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi svoje prognoze za predstojeću utakmicu Olimpija Grudjonc - SC FC Petrolul Ploješć. Top prognoza, sa 50% glasova, je pobeda SC FC Petrolul Ploješć (-139). Pobeda Olimpija Grudjonc (+295) je prikupila 0% glasova, dok 50% predviđa nerešeno (+257).

1 0%
X 50%
2 50%

Olimpija Grudjonc vs SC FC Petrolul Ploješć Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote -122 za Over (Over/Under 3)
Tip 2:
Kvote -400 za X2 (Double Chance)
Igrajte odgovorno