23.09.2026 10:00 Romania Liga III 2026/2027

Otelul 2 - Gloria Baneasa Tipovi i prognoze

Otelul 2 - Gloria Baneasa se igra u 10:00 dana 23.09.2026.

Otelul 2
Gloria Baneasa
Gloria Baneasa

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj Otelul 2 - Gloria Baneasa odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Home Draw Away", ishod "Otelul 2", sa kvotom -123 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste opklada:

Home Draw Away
Otelul 2
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Otelul 2 - Gloria Baneasa prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, abreujg78 (plasiran na 1745 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 8.1, stavljajući 10 na Otelul 2 (-123) u opkladi Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Rang-lista 1745/1648
Profit: -25525.3
Home Draw Away
-123 for Otelul 2
10/10
Procenjen profit 8.10

JohnnyBet tipovi za Otelul 2 - Gloria Baneasa prema yieldu tipstera

abreujg78 (ukupan yield: -18.99%) prognozira profit od 8.1 stavljanjem 10 na ishod Otelul 2 (kvota: -123), tržište: Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Rang-lista 1270/1648
Yield: -18.99%
Home Draw Away
-123 for Otelul 2
10/10
Procenjen profit 8.10

Tipovi za Otelul 2 - Gloria Baneasa od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! abreujg78, sa ODI parametrom od -28438.8 ulaže 10 sa kvotom -123 na Otelul 2 na tržištu Home Draw Away. Može ostvariti profit od 8.1.

abreujg78
abreujg78
Rang-lista 1743/1648
ODI: -28438.8
Home Draw Away
-123 for Otelul 2
10/10
Procenjen profit 8.10

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Otelul 2 - Gloria Baneasa od AI

Koji ishod utakmice Otelul 2 - Gloria Baneasa predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Otelul 2 na tržištu Home Draw Away, sa kvotom od -123sa ulogom od 10, od tipstera abreujg78.

Home Draw Away
-123 for Otelul 2
10/10
Procenjen profit 8.10

Predlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi svoje prognoze za predstojeću utakmicu Otelul 2 - Gloria Baneasa. Top prognoza, sa 100% glasova, je pobeda Otelul 2 (-123). Pobeda Gloria Baneasa (-192) je prikupila 0% glasova, dok 0% predviđa nerešeno.

1 100%
X 0%
2 0%

Otelul 2 vs Gloria Baneasa Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote -123 za Otelul 2 (Home Draw Away)
Igrajte odgovorno