22.09.2026 07:30 Italy WTA 125K Tolentino 2026

Paličova Barbora - Alicia Herrero Linana Tipovi i prognoze

Paličova Barbora - Alicia Herrero Linana se igra u 07:30 dana 22.09.2026.

Paličova Barbora
Alicia Herrero Linana

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj Paličova Barbora - Alicia Herrero Linana odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Home Away", ishod "Paličova Barbora", sa kvotom -159 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste opklada:

Home Away
Paličova Barbora
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Paličova Barbora - Alicia Herrero Linana prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, maer20 (plasiran na 1700 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 6.3, stavljajući 10 na Paličova Barbora (-159) u opkladi Home Away.

maer20
maer20
Rang-lista 1700/1635
Profit: -1673.05
Home Away
-159 for Paličova Barbora
10/10
Procenjen profit 6.30

JohnnyBet tipovi za Paličova Barbora - Alicia Herrero Linana prema yieldu tipstera

maer20 (ukupan yield: -5.42%) prognozira profit od 6.3 stavljanjem 10 na ishod Paličova Barbora (kvota: -159), tržište: Home Away.

maer20
maer20
Rang-lista 840/1635
Yield: -5.42%
Home Away
-159 for Paličova Barbora
10/10
Procenjen profit 6.30

Tipovi za Paličova Barbora - Alicia Herrero Linana od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! maer20, sa ODI parametrom od -265.62 ulaže 10 sa kvotom -159 na Paličova Barbora na tržištu Home Away. Može ostvariti profit od 6.3.

maer20
maer20
Rang-lista 1688/1635
ODI: -265.62
Home Away
-159 for Paličova Barbora
10/10
Procenjen profit 6.30

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Paličova Barbora - Alicia Herrero Linana od AI

Koji ishod utakmice Paličova Barbora - Alicia Herrero Linana predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Paličova Barbora na tržištu Home Away, sa kvotom od -159sa ulogom od 10, od tipstera maer20.

Home Away
-159 for Paličova Barbora
10/10
Procenjen profit 6.30

Predlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi svoje prognoze za predstojeću utakmicu Paličova Barbora - Alicia Herrero Linana. Najbolja prognoza, sa 100% glasova, je pobeda Paličova Barbora (kvota: -159). Sa druge strane pobeda Alicia Herrero Linana (+105) je prikupila 0% glasova.

1 100%
2 0%

Paličova Barbora vs Alicia Herrero Linana Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote -159 za Paličova Barbora (Home Away)
Igrajte odgovorno