26.09.2026 11:00 • Algeria • Ligue 2 2026/2027

Paradou AC - NRB Telagema Tipovi i prognoze

Paradou AC - NRB Telagema se igra u 11:00 dana 26.09.2026.

Paradou AC
Paradou AC
—
NRB Telaghema
NRB Telagema

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj Paradou AC - NRB Telagema odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Home Draw Away", ishod "NRB Telagema", sa kvotom +855 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste opklada:

Home Draw Away
NRB Telagema
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Paradou AC - NRB Telagema prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, abreujg78 (plasiran na 1791 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 51.3, stavljajući 6 na NRB Telagema (+855) u opkladi Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Rang-lista 1791/1679
Profit: -27207.1
Home Draw Away
+855 for NRB Telagema
6/10
Procenjen profit 51.30

JohnnyBet tipovi za Paradou AC - NRB Telagema prema yieldu tipstera

abreujg78 (ukupan yield: -18.71%) prognozira profit od 51.3 stavljanjem 6 na ishod NRB Telagema (kvota: +855), tržište: Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Rang-lista 1292/1679
Yield: -18.71%
Home Draw Away
+855 for NRB Telagema
6/10
Procenjen profit 51.30

Tipovi za Paradou AC - NRB Telagema od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! abreujg78, sa ODI parametrom od -30811.4 ulaže 6 sa kvotom +855 na NRB Telagema na tržištu Home Draw Away. Može ostvariti profit od 51.3.

abreujg78
abreujg78
Rang-lista 1789/1679
ODI: -30811.4
Home Draw Away
+855 for NRB Telagema
6/10
Procenjen profit 51.30

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Paradou AC - NRB Telagema od AI

Koji ishod utakmice Paradou AC - NRB Telagema predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na NRB Telagema na tržištu Home Draw Away, sa kvotom od +855sa ulogom od 6, od tipstera abreujg78.

Home Draw Away
+855 for NRB Telagema
6/10
Procenjen profit 51.30

Predlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi svoje prognoze za predstojeću utakmicu Paradou AC - NRB Telagema. Top prognoza, sa 100% glasova, je pobeda NRB Telagema (+855). Pobeda Paradou AC (-286) je prikupila 0% glasova, dok 0% predviđa nerešeno (+276).

1 0%
X 0%
2 100%

Paradou AC vs NRB Telagema Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote +855 za NRB Telagema (Home Draw Away)
Igrajte odgovorno