29.07.2026 15:45 United States MLB 2026

San Francisko Džajants - Milvoki Bruersi Tipovi i prognoze

San Francisko Džajants - Milvoki Bruersi se igra u 15:45 dana 29.07.2026.

San Francisco Giants
San Francisko Džajants
Milwaukee Brewers
Milvoki Bruersi

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj San Francisko Džajants - Milvoki Bruersi odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Home Away", ishod "San Francisko Džajants", sa kvotom +105 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste opklada:

Home Away
San Francisko Džajants
100%
1 od 1 tipstera
Over/Under 9.5
Over
100%
1 od 1 tipstera
Over/Under 7.5
Over
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za San Francisko Džajants - Milvoki Bruersi prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, ArtWin (plasiran na 47 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 9.2, stavljajući 10 na Over (-109) u opkladi Over/Under 7.5. Sa druge strane, ALEXANDRIA (plasiran na 137 mestu), tipuje sa kvotom +195 na Over (Over/Under 9.5), stavljajući 10 - procenjeni profit: 19.5. Treći najbolji tipster (1563 ove sezone), Emily1205 procenjuje da će ostvariti profit od 10.5 ulaganjem 10 sa kvotom +105 na San Francisko Džajants na tržištu Home Away.

ArtWin
ArtWin
Rang-lista 47/2029
Profit: 101.65
Over/Under 7.5
-109 for Over
10/10
Procenjen profit 9.20
ALEXANDRIA
ALEXANDRIA
Rang-lista 137/2029
Profit: 39.34
Over/Under 9.5
+195 for Over
10/10
Procenjen profit 19.50
Emily1205
Emily1205
Rang-lista 1563/2029
Profit: -54.77
Home Away
+105 for San Francisko Džajants
10/10
Procenjen profit 10.50

JohnnyBet tipovi za San Francisko Džajants - Milvoki Bruersi prema yieldu tipstera

ArtWin (ukupan yield: 2.73%) prognozira profit od 9.2 stavljanjem 10 na ishod Over (kvota: -109), tržište: Over/Under 7.5. Zatim, tu je ALEXANDRIA sa yieldom 0.72% koji daje tip sa ulogom od 10 za rezultat Over (kvota: +195), tržište: Over/Under 9.5. Procenjeni profit: 19.5. Emily1205 (yield -0.85% ) je odabrao +105 za ishod San Francisko Džajants na tržištu Home Away. Ulog 10 će doneti profit od 10.5 (ako je tip tačan).

ArtWin
ArtWin
Rang-lista 571/2029
Yield: 2.73%
Over/Under 7.5
-109 for Over
10/10
Procenjen profit 9.20
ALEXANDRIA
ALEXANDRIA
Rang-lista 636/2029
Yield: 0.72%
Over/Under 9.5
+195 for Over
10/10
Procenjen profit 19.50
Emily1205
Emily1205
Rang-lista 680/2029
Yield: -0.85%
Home Away
+105 for San Francisko Džajants
10/10
Procenjen profit 10.50

Tipovi za San Francisko Džajants - Milvoki Bruersi od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! ArtWin, sa ODI parametrom od 31.35 ulaže 10 sa kvotom -109 na Over na tržištu Over/Under 7.5. Može ostvariti profit od 9.2. Emily1205 (ODI: 9.9) tipuje da bi ostvario profit od 10.5 stavljanjem 10 na San Francisko Džajants (+105) u opkladi Home Away. Treći na rang-listi (ODI: -562.87), ALEXANDRIA, izabrao je Over/Under 9.5, stavljajući ulog od 10 sa kvotom od +195 na opkladu Over i procenjujući profit od 19.5.

ArtWin
ArtWin
Rang-lista 135/2029
ODI: 31.35
Over/Under 7.5
-109 for Over
10/10
Procenjen profit 9.20
Emily1205
Emily1205
Rang-lista 253/2029
ODI: 9.9
Home Away
+105 for San Francisko Džajants
10/10
Procenjen profit 10.50
ALEXANDRIA
ALEXANDRIA
Rang-lista 2199/2029
ODI: -562.87
Over/Under 9.5
+195 for Over
10/10
Procenjen profit 19.50

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu San Francisko Džajants - Milvoki Bruersi od AI

Koji ishod utakmice San Francisko Džajants - Milvoki Bruersi predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Over na tržištu Over/Under 7.5, sa kvotom od -109sa ulogom od 10, od tipstera ArtWin. Opklada na Over (+195) na tržištu Over/Under 9.5 sa ulogom. od 10 od tipstera ALEXANDRIA je još jedan favorit AI. Treća najverovatnija dobitna opklada prema algoritmu je San Francisko Džajants na tržištu Home Away na kojem tipster Emily1205 stavlja ulog 10 sa kvotom od +105.

Over/Under 7.5
-109 for Over
10/10
Procenjen profit 9.20
Over/Under 9.5
+195 for Over
10/10
Procenjen profit 19.50
Home Away
+105 for San Francisko Džajants
10/10
Procenjen profit 10.50

Predlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi svoje prognoze za predstojeću utakmicu San Francisko Džajants - Milvoki Bruersi. Najbolja prognoza, sa 100% glasova, je pobeda San Francisko Džajants (kvota: +105). Sa druge strane pobeda Milvoki Bruersi (-123) je prikupila 0% glasova.

1 100%
2 0%

San Francisko Džajants vs Milvoki Bruersi Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote -109 za Over (Over/Under 7.5)
Tip 2:
Kvote +105 za San Francisko Džajants (Home Away)
Igrajte odgovorno