01.08.2026 16:10 United States MLB 2026

Sijetl Marineri - Minesota Tvins Tipovi i prognoze

Sijetl Marineri - Minesota Tvins se igra u 16:10 dana 01.08.2026.

Seattle Mariners
Sijetl Marineri
Minnesota Twins
Minesota Tvins

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj Sijetl Marineri - Minesota Tvins odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Home Away", ishod "Sijetl Marineri", sa kvotom -161 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste opklada:

Home Away
Sijetl Marineri
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Sijetl Marineri - Minesota Tvins prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, bazu80 (plasiran na 1 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 6.2, stavljajući 10 na Sijetl Marineri (-161) u opkladi Home Away.

bazu80
bazu80
Rang-lista 1/353
Profit: 0.0
Home Away
-161 for Sijetl Marineri
10/10
Procenjen profit 6.20

JohnnyBet tipovi za Sijetl Marineri - Minesota Tvins prema yieldu tipstera

bazu80 (ukupan yield: 0.0%) prognozira profit od 6.2 stavljanjem 10 na ishod Sijetl Marineri (kvota: -161), tržište: Home Away.

bazu80
bazu80
Rang-lista 1/353
Yield: 0.0%
Home Away
-161 for Sijetl Marineri
10/10
Procenjen profit 6.20

Tipovi za Sijetl Marineri - Minesota Tvins od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! bazu80, sa ODI parametrom od 0.0 ulaže 10 sa kvotom -161 na Sijetl Marineri na tržištu Home Away. Može ostvariti profit od 6.2.

bazu80
bazu80
Rang-lista 1/353
ODI: 0.0
Home Away
-161 for Sijetl Marineri
10/10
Procenjen profit 6.20

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Sijetl Marineri - Minesota Tvins od AI

Koji ishod utakmice Sijetl Marineri - Minesota Tvins predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Sijetl Marineri na tržištu Home Away, sa kvotom od -161sa ulogom od 10, od tipstera bazu80.

Home Away
-161 for Sijetl Marineri
10/10
Procenjen profit 6.20

Predlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi svoje prognoze za predstojeću utakmicu Sijetl Marineri - Minesota Tvins. Najbolja prognoza, sa 100% glasova, je pobeda Sijetl Marineri (kvota: -161). Sa druge strane pobeda Minesota Tvins (+141) je prikupila 0% glasova.

1 100%
2 0%

Sijetl Marineri vs Minesota Tvins Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote -161 za Sijetl Marineri (Home Away)
Igrajte odgovorno