26.09.2026 07:00 • Norway • 2. Division 2026

Sotra sportski klub - Pors Grenland Tipovi i prognoze

Sotra sportski klub - Pors Grenland se igra u 07:00 dana 26.09.2026.

Sotra Sportsklubb
Sotra sportski klub
—
Pors Grenland
Pors Grenland

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj Sotra sportski klub - Pors Grenland odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Home Draw Away", ishod "Pors Grenland", sa kvotom +646 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste opklada:

Home Draw Away
Pors Grenland
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Sotra sportski klub - Pors Grenland prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, abreujg78 (plasiran na 1791 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 38.76, stavljajući 6 na Pors Grenland (+646) u opkladi Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Rang-lista 1791/1673
Profit: -27207.1
Home Draw Away
+646 for Pors Grenland
6/10
Procenjen profit 38.76

JohnnyBet tipovi za Sotra sportski klub - Pors Grenland prema yieldu tipstera

abreujg78 (ukupan yield: -18.71%) prognozira profit od 38.76 stavljanjem 6 na ishod Pors Grenland (kvota: +646), tržište: Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Rang-lista 1292/1673
Yield: -18.71%
Home Draw Away
+646 for Pors Grenland
6/10
Procenjen profit 38.76

Tipovi za Sotra sportski klub - Pors Grenland od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! abreujg78, sa ODI parametrom od -30811.4 ulaže 6 sa kvotom +646 na Pors Grenland na tržištu Home Draw Away. Može ostvariti profit od 38.76.

abreujg78
abreujg78
Rang-lista 1789/1673
ODI: -30811.4
Home Draw Away
+646 for Pors Grenland
6/10
Procenjen profit 38.76

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Sotra sportski klub - Pors Grenland od AI

Koji ishod utakmice Sotra sportski klub - Pors Grenland predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Pors Grenland na tržištu Home Draw Away, sa kvotom od +646sa ulogom od 6, od tipstera abreujg78.

Home Draw Away
+646 for Pors Grenland
6/10
Procenjen profit 38.76

Predlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi svoje prognoze za predstojeću utakmicu Sotra sportski klub - Pors Grenland. Top prognoza, sa 100% glasova, je pobeda Pors Grenland (+646). Pobeda Sotra sportski klub (-294) je prikupila 0% glasova, dok 0% predviđa nerešeno (+437).

1 0%
X 0%
2 100%

Sotra sportski klub vs Pors Grenland Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote +646 za Pors Grenland (Home Draw Away)
Igrajte odgovorno