22.10.2026 12:45 • Europe • Europa League 2026/2027

Union Sent-Žiluaz - Hapoel Ber Ševa Tipovi i prognoze

Union Sent-Žiluaz - Hapoel Ber Ševa se igra u 12:45 dana 22.10.2026.

Union St.-Gilloise
Union Sent-Žiluaz
—
Hapoel Beer-Sheva
Hapoel Ber Ševa

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj Union Sent-Žiluaz - Hapoel Ber Ševa odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Home Draw Away", ishod "Hapoel Ber Ševa", sa kvotom +779 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste opklada:

Home Draw Away
Hapoel Ber Ševa
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Union Sent-Žiluaz - Hapoel Ber Ševa prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, aphrodite (plasiran na 2000 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 46.74, stavljajući 6 na Hapoel Ber Ševa (+779) u opkladi Home Draw Away.

aphrodite
aphrodite
Rang-lista 2000/1915
Profit: -5025.09
Home Draw Away
+779 for Hapoel Ber Ševa
6/10
Procenjen profit 46.74

JohnnyBet tipovi za Union Sent-Žiluaz - Hapoel Ber Ševa prema yieldu tipstera

aphrodite (ukupan yield: -6.69%) prognozira profit od 46.74 stavljanjem 6 na ishod Hapoel Ber Ševa (kvota: +779), tržište: Home Draw Away.

aphrodite
aphrodite
Rang-lista 1091/1915
Yield: -6.69%
Home Draw Away
+779 for Hapoel Ber Ševa
6/10
Procenjen profit 46.74

Tipovi za Union Sent-Žiluaz - Hapoel Ber Ševa od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! aphrodite, sa ODI parametrom od -4246.94 ulaže 6 sa kvotom +779 na Hapoel Ber Ševa na tržištu Home Draw Away. Može ostvariti profit od 46.74.

aphrodite
aphrodite
Rang-lista 1994/1915
ODI: -4246.94
Home Draw Away
+779 for Hapoel Ber Ševa
6/10
Procenjen profit 46.74

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Union Sent-Žiluaz - Hapoel Ber Ševa od AI

Koji ishod utakmice Union Sent-Žiluaz - Hapoel Ber Ševa predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Hapoel Ber Ševa na tržištu Home Draw Away, sa kvotom od +779sa ulogom od 6, od tipstera aphrodite.

Home Draw Away
+779 for Hapoel Ber Ševa
6/10
Procenjen profit 46.74

Predlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi svoje prognoze za predstojeću utakmicu Union Sent-Žiluaz - Hapoel Ber Ševa. Top prognoza, sa 100% glasova, je pobeda Hapoel Ber Ševa (+779). Pobeda Union Sent-Žiluaz (-312) je prikupila 0% glasova, dok 0% predviđa nerešeno (+466).

1 0%
X 0%
2 100%

Union Sent-Žiluaz vs Hapoel Ber Ševa Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote +779 za Hapoel Ber Ševa (Home Draw Away)
Igrajte odgovorno