04.07.2026 17:30 United States USA Major League Cricket 2026

Vašington Fridom - San Francisko Junikorns Tipovi i prognoze

Vašington Fridom - San Francisko Junikorns se igra u 17:30 dana 04.07.2026.

Vašington Fridom
San Francisko Junikorns

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj Vašington Fridom - San Francisko Junikorns odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Home Away", ishod "San Francisko Junikorns", sa kvotom -118 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste opklada:

Home Away
San Francisko Junikorns
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Vašington Fridom - San Francisko Junikorns prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, DaBigBadWolf (plasiran na 1968 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 8.5, stavljajući 10 na San Francisko Junikorns (-118) u opkladi Home Away.

DaBigBadWolf
DaBigBadWolf
Rang-lista 1968/1847
Profit: -279.2
Home Away
-118 for San Francisko Junikorns
10/10
Procenjen profit 8.50

JohnnyBet tipovi za Vašington Fridom - San Francisko Junikorns prema yieldu tipstera

DaBigBadWolf (ukupan yield: -2.59%) prognozira profit od 8.5 stavljanjem 10 na ishod San Francisko Junikorns (kvota: -118), tržište: Home Away.

DaBigBadWolf
DaBigBadWolf
Rang-lista 805/1847
Yield: -2.59%
Home Away
-118 for San Francisko Junikorns
10/10
Procenjen profit 8.50

Tipovi za Vašington Fridom - San Francisko Junikorns od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! DaBigBadWolf, sa ODI parametrom od -7.14 ulaže 10 sa kvotom -118 na San Francisko Junikorns na tržištu Home Away. Može ostvariti profit od 8.5.

DaBigBadWolf
DaBigBadWolf
Rang-lista 1813/1847
ODI: -7.14
Home Away
-118 for San Francisko Junikorns
10/10
Procenjen profit 8.50

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Vašington Fridom - San Francisko Junikorns od AI

Koji ishod utakmice Vašington Fridom - San Francisko Junikorns predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na San Francisko Junikorns na tržištu Home Away, sa kvotom od -118sa ulogom od 10, od tipstera DaBigBadWolf.

Home Away
-118 for San Francisko Junikorns
10/10
Procenjen profit 8.50

Predlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi svoje prognoze za predstojeću utakmicu Vašington Fridom - San Francisko Junikorns. Najbolja prognoza, sa 100% glasova, je pobeda San Francisko Junikorns (kvota: -118). Pobeda Vašington Fridom (-105) je prikupila 0% glasova.

1 0%
2 100%

Vašington Fridom vs San Francisko Junikorns Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote -118 za San Francisko Junikorns (Home Away)
Igrajte odgovorno