21.10.2026 06:00 • China • ATP Challenger Guangzhou 2026

Žižen Žang - Ji Žou Tipovi i prognoze

Žižen Žang - Ji Žou se igra u 06:00 dana 21.10.2026.

Žižen Žang
—
Ji Žou

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj Žižen Žang - Ji Žou odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Home Away", ishod "Ji Žou", sa kvotom -133 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste opklada:

Home Away
Ji Žou
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Žižen Žang - Ji Žou prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, savic (plasiran na 1690 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 7.5, stavljajući 10 na Ji Žou (-133) u opkladi Home Away.

savic
savic
Rang-lista 1690/1926
Profit: -205.07
Home Away
-133 for Ji Žou
10/10
Procenjen profit 7.50

JohnnyBet tipovi za Žižen Žang - Ji Žou prema yieldu tipstera

savic (ukupan yield: -1.05%) prognozira profit od 7.5 stavljanjem 10 na ishod Ji Žou (kvota: -133), tržište: Home Away.

savic
savic
Rang-lista 700/1926
Yield: -1.05%
Home Away
-133 for Ji Žou
10/10
Procenjen profit 7.50

Tipovi za Žižen Žang - Ji Žou od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! savic, sa ODI parametrom od 192.15 ulaže 10 sa kvotom -133 na Ji Žou na tržištu Home Away. Može ostvariti profit od 7.5.

savic
savic
Rang-lista 43/1926
ODI: 192.15
Home Away
-133 for Ji Žou
10/10
Procenjen profit 7.50

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Žižen Žang - Ji Žou od AI

Koji ishod utakmice Žižen Žang - Ji Žou predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Ji Žou na tržištu Home Away, sa kvotom od -133sa ulogom od 10, od tipstera savic.

Home Away
-133 for Ji Žou
10/10
Procenjen profit 7.50

Predlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi svoje prognoze za predstojeću utakmicu Žižen Žang - Ji Žou. Najbolja prognoza, sa 100% glasova, je pobeda Ji Žou (kvota: -133). Pobeda Žižen Žang (-116) je prikupila 0% glasova.

1 0%
2 100%

Žižen Žang vs Ji Žou Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote -133 za Ji Žou (Home Away)
Igrajte odgovorno