05.07.2026 13:00 Moldova Super Liga 2026/2027

Zimbru Kišinjev - CSF Balti Tipovi i prognoze

Zimbru Kišinjev - CSF Balti se igra u 13:00 dana 05.07.2026.

FC Zimbru Chisinau
Zimbru Kišinjev
CSF Balti
CSF Balti

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj Zimbru Kišinjev - CSF Balti odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Asian Handicap (-2)", ishod "CSF Balti (+2), money back on draw", sa kvotom -128 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste opklada:

Asian Handicap (-2)
CSF Balti (+2), money back on draw
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Zimbru Kišinjev - CSF Balti prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, Wlados (plasiran na 1313 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 7.8, stavljajući 10 na CSF Balti (+2), money back on draw (-128) u opkladi Asian Handicap (-2).

Wlados
Wlados
Rang-lista 1313/1857
Profit: -26.72
Asian Handicap (-2)
-128 for CSF Balti (+2), money back on draw
10/10
Procenjen profit 7.80

JohnnyBet tipovi za Zimbru Kišinjev - CSF Balti prema yieldu tipstera

Wlados (ukupan yield: -1.44%) prognozira profit od 7.8 stavljanjem 10 na ishod CSF Balti (+2), money back on draw (kvota: -128), tržište: Asian Handicap (-2).

Wlados
Wlados
Rang-lista 760/1857
Yield: -1.44%
Asian Handicap (-2)
-128 for CSF Balti (+2), money back on draw
10/10
Procenjen profit 7.80

Tipovi za Zimbru Kišinjev - CSF Balti od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! Wlados, sa ODI parametrom od 1.26 ulaže 10 sa kvotom -128 na CSF Balti (+2), money back on draw na tržištu Asian Handicap (-2). Može ostvariti profit od 7.8.

Wlados
Wlados
Rang-lista 437/1857
ODI: 1.26
Asian Handicap (-2)
-128 for CSF Balti (+2), money back on draw
10/10
Procenjen profit 7.80

Tipovi sa analizom za Zimbru Kišinjev - CSF Balti

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Zimbru Kišinjev - CSF Balti od AI

Koji ishod utakmice Zimbru Kišinjev - CSF Balti predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na CSF Balti (+2), money back on draw na tržištu Asian Handicap (-2), sa kvotom od -128sa ulogom od 10, od tipstera Wlados.

Asian Handicap (-2)
-128 for CSF Balti (+2), money back on draw
10/10
Procenjen profit 7.80

Zimbru Kišinjev vs CSF Balti Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote -128 za CSF Balti (+2), money back on draw (Asian Handicap (-2))
Igrajte odgovorno