28.08.2026 18:00 Jamaica ATP Challenger Kingston 2 2026

Aidan Mayo - Luis Augusto Queiroz Miguel Tipovi i prognoze

Aidan Mayo - Luis Augusto Queiroz Miguel se igra u 18:00 dana 28.08.2026.

Aidan Mayo
Luis Augusto Queiroz Miguel

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj Aidan Mayo - Luis Augusto Queiroz Miguel odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Home Away", ishod "Aidan Mayo", sa kvotom +101 - prema 1 od 2 korisnika.

Najpopularnije vrste opklada:

Home Away
Aidan Mayo
50%
1 od 2 tipstera

JohnnyBet tipovi za Aidan Mayo - Luis Augusto Queiroz Miguel prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, Samou22 (plasiran na 1185 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 10.1, stavljajući 10 na Aidan Mayo (+101) u opkladi Home Away. Sa druge strane, Wilhelmine (plasiran na 1461 mestu), tipuje sa kvotom -112 na Luis Augusto Queiroz Miguel (Home Away), stavljajući 10 - procenjeni profit: 8.9.

Samou22
Samou22
Rang-lista 1185/1306
Profit: -109.42
Home Away
+101 for Aidan Mayo
10/10
Procenjen profit 10.10
Wilhelmine
Wilhelmine
Rang-lista 1461/1306
Profit: -2381.37
Home Away
-112 for Luis Augusto Queiroz Miguel
10/10
Procenjen profit 8.90

JohnnyBet tipovi za Aidan Mayo - Luis Augusto Queiroz Miguel prema yieldu tipstera

Wilhelmine (ukupan yield: -5.48%) prognozira profit od 8.9 stavljanjem 10 na ishod Luis Augusto Queiroz Miguel (kvota: -112), tržište: Home Away. Zatim, tu je Samou22 sa yieldom -6.3% koji daje tip sa ulogom od 10 za rezultat Aidan Mayo (kvota: +101), tržište: Home Away. Procenjeni profit: 10.1.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rang-lista 709/1306
Yield: -5.48%
Home Away
-112 for Luis Augusto Queiroz Miguel
10/10
Procenjen profit 8.90
Samou22
Samou22
Rang-lista 752/1306
Yield: -6.3%
Home Away
+101 for Aidan Mayo
10/10
Procenjen profit 10.10

Tipovi za Aidan Mayo - Luis Augusto Queiroz Miguel od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! Samou22, sa ODI parametrom od 14.15 ulaže 10 sa kvotom +101 na Aidan Mayo na tržištu Home Away. Može ostvariti profit od 10.1. Wilhelmine (ODI: -3109.0) tipuje da bi ostvario profit od 8.9 stavljanjem 10 na Luis Augusto Queiroz Miguel (-112) u opkladi Home Away.

Samou22
Samou22
Rang-lista 136/1306
ODI: 14.15
Home Away
+101 for Aidan Mayo
10/10
Procenjen profit 10.10
Wilhelmine
Wilhelmine
Rang-lista 1461/1306
ODI: -3109.0
Home Away
-112 for Luis Augusto Queiroz Miguel
10/10
Procenjen profit 8.90

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Aidan Mayo - Luis Augusto Queiroz Miguel od AI

Koji ishod utakmice Aidan Mayo - Luis Augusto Queiroz Miguel predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Aidan Mayo na tržištu Home Away, sa kvotom od +101sa ulogom od 10, od tipstera Samou22. Opklada na Luis Augusto Queiroz Miguel (-112) na tržištu Home Away sa ulogom. od 10 od tipstera Wilhelmine je još jedan favorit AI.

Home Away
+101 for Aidan Mayo
10/10
Procenjen profit 10.10
Home Away
-112 for Luis Augusto Queiroz Miguel
10/10
Procenjen profit 8.90

Predlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi svoje prognoze za predstojeću utakmicu Aidan Mayo - Luis Augusto Queiroz Miguel. Najbolja prognoza, sa 50% glasova, je pobeda Aidan Mayo (kvota: +101). Sa druge strane pobeda Luis Augusto Queiroz Miguel (-112) je prikupila 50% glasova.

1 50%
2 50%

Aidan Mayo vs Luis Augusto Queiroz Miguel Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote +101 za Aidan Mayo (Home Away)
Igrajte odgovorno