28.08.2026 07:30 Hungary Hungarian Darts Trophy 2026

Andrew Gilding - Biro Milan Tipovi i prognoze

Andrew Gilding - Biro Milan se igra u 07:30 dana 28.08.2026.

Andrew Gilding
Biro Milan

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj Andrew Gilding - Biro Milan odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Home Away", ishod "Andrew Gilding", sa kvotom -1250 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste opklada:

Home Away
Andrew Gilding
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Andrew Gilding - Biro Milan prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, Wilhelmine (plasiran na 1461 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 0.8, stavljajući 10 na Andrew Gilding (-1250) u opkladi Home Away.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rang-lista 1461/1305
Profit: -2381.37
Home Away
-1250 for Andrew Gilding
10/10
Procenjen profit 0.80

JohnnyBet tipovi za Andrew Gilding - Biro Milan prema yieldu tipstera

Wilhelmine (ukupan yield: -5.48%) prognozira profit od 0.8 stavljanjem 10 na ishod Andrew Gilding (kvota: -1250), tržište: Home Away.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rang-lista 709/1305
Yield: -5.48%
Home Away
-1250 for Andrew Gilding
10/10
Procenjen profit 0.80

Tipovi za Andrew Gilding - Biro Milan od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! Wilhelmine, sa ODI parametrom od -3109.0 ulaže 10 sa kvotom -1250 na Andrew Gilding na tržištu Home Away. Može ostvariti profit od 0.8.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rang-lista 1461/1305
ODI: -3109.0
Home Away
-1250 for Andrew Gilding
10/10
Procenjen profit 0.80

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Andrew Gilding - Biro Milan od AI

Koji ishod utakmice Andrew Gilding - Biro Milan predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Andrew Gilding na tržištu Home Away, sa kvotom od -1250sa ulogom od 10, od tipstera Wilhelmine.

Home Away
-1250 for Andrew Gilding
10/10
Procenjen profit 0.80

Andrew Gilding vs Biro Milan Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote -1250 za Andrew Gilding (Home Away)
Igrajte odgovorno