30.08.2026 12:00 Italy Serie C 2026/2027

Atalanta U23 - Gvidonija Montečelio Tipovi i prognoze

Atalanta U23 - Gvidonija Montečelio se igra u 12:00 dana 30.08.2026.

Atalanta U23
Atalanta U23
Guidonia Montecelio
Gvidonija Montečelio

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj Atalanta U23 - Gvidonija Montečelio odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Home Draw Away", ishod "Atalanta U23", sa kvotom +106 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste opklada:

Home Draw Away
Atalanta U23
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Atalanta U23 - Gvidonija Montečelio prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, Kibetchemu (plasiran na 1297 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 10.6, stavljajući 10 na Atalanta U23 (+106) u opkladi Home Draw Away.

Kibetchemu
Kibetchemu
Rang-lista 1297/1321
Profit: -179.04
Home Draw Away
+106 for Atalanta U23
10/10
Procenjen profit 10.60

JohnnyBet tipovi za Atalanta U23 - Gvidonija Montečelio prema yieldu tipstera

Kibetchemu (ukupan yield: -2.98%) prognozira profit od 10.6 stavljanjem 10 na ishod Atalanta U23 (kvota: +106), tržište: Home Draw Away.

Kibetchemu
Kibetchemu
Rang-lista 618/1321
Yield: -2.98%
Home Draw Away
+106 for Atalanta U23
10/10
Procenjen profit 10.60

Tipovi za Atalanta U23 - Gvidonija Montečelio od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! Kibetchemu, sa ODI parametrom od -49.69 ulaže 10 sa kvotom +106 na Atalanta U23 na tržištu Home Draw Away. Može ostvariti profit od 10.6.

Kibetchemu
Kibetchemu
Rang-lista 1428/1321
ODI: -49.69
Home Draw Away
+106 for Atalanta U23
10/10
Procenjen profit 10.60

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Atalanta U23 - Gvidonija Montečelio od AI

Koji ishod utakmice Atalanta U23 - Gvidonija Montečelio predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Atalanta U23 na tržištu Home Draw Away, sa kvotom od +106sa ulogom od 10, od tipstera Kibetchemu.

Home Draw Away
+106 for Atalanta U23
10/10
Procenjen profit 10.60

Predlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi svoje prognoze za predstojeću utakmicu Atalanta U23 - Gvidonija Montečelio. Top prognoza, sa 100% glasova, je pobeda Atalanta U23 (+106). Pobeda Gvidonija Montečelio (+223) je prikupila 0% glasova, dok 0% predviđa nerešeno.

1 100%
X 0%
2 0%

Atalanta U23 vs Gvidonija Montečelio Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote +106 za Atalanta U23 (Home Draw Away)
Igrajte odgovorno