01.07.2026 19:00 United States USL League One 2026

Čatanuga red vulvs - Vestčester SC Tipovi i prognoze

Čatanuga red vulvs - Vestčester SC se igra u 19:00 dana 01.07.2026.

Chattanooga Red Wolves
Čatanuga red vulvs
Westchester SC
Vestčester SC

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj Čatanuga red vulvs - Vestčester SC odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Asian Handicap (-1)", ishod "Čatanuga red vulvs (-1), money back on draw", sa kvotom -115 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste opklada:

Home Draw Away
Draw
67%
2 od 3 tipstera
Over/Under 2.5
Over
100%
1 od 1 tipstera
Asian Handicap (-1)
Čatanuga red vulvs (-1), money back on draw
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Čatanuga red vulvs - Vestčester SC prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, QOO (plasiran na 426 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 8.7, stavljajući 10 na Čatanuga red vulvs (-1), money back on draw (-115) u opkladi Asian Handicap (-1). Sa druge strane, CosminM (plasiran na 1192 mestu), tipuje sa kvotom +285 na Draw (Home Draw Away), stavljajući 8 - procenjeni profit: 22.8. Treći najbolji tipster (1761 ove sezone), Código de Bónus Betclic procenjuje da će ostvariti profit od 3.85 ulaganjem 7 sa kvotom -182 na Čatanuga red vulvs na tržištu Home Draw Away.

QOO
Rang-lista 426/1790
Profit: 7.3
Asian Handicap (-1)
-115 for Čatanuga red vulvs (-1), money back on draw
10/10
Procenjen profit 8.70
CosminM
CosminM
Rang-lista 1192/1790
Profit: -20.96
Home Draw Away
+285 for Draw
8/10
Procenjen profit 22.80
Código de Bónus Betclic
Rang-lista 1761/1790
Profit: -138.25
Home Draw Away
-182 for Čatanuga red vulvs
7/10
Procenjen profit 3.85
CexCox74
CexCox74
Rang-lista 1834/1790
Profit: -179.14
Over/Under 2.5
-149 for Over
10/10
Procenjen profit 6.70
Wilhelmine
Wilhelmine
Rang-lista 2016/1790
Profit: -915.88
Home Draw Away
+295 for Draw
8/10
Procenjen profit 23.60

JohnnyBet tipovi za Čatanuga red vulvs - Vestčester SC prema yieldu tipstera

QOO (ukupan yield: 3.17%) prognozira profit od 8.7 stavljanjem 10 na ishod Čatanuga red vulvs (-1), money back on draw (kvota: -115), tržište: Asian Handicap (-1). Zatim, tu je CosminM sa yieldom -0.57% koji daje tip sa ulogom od 8 za rezultat Draw (kvota: +285), tržište: Home Draw Away. Procenjeni profit: 22.8. Wilhelmine (yield -4.63% ) je odabrao +295 za ishod Draw na tržištu Home Draw Away. Ulog 8 će doneti profit od 23.6 (ako je tip tačan).

QOO
Rang-lista 566/1790
Yield: 3.17%
Asian Handicap (-1)
-115 for Čatanuga red vulvs (-1), money back on draw
10/10
Procenjen profit 8.70
CosminM
CosminM
Rang-lista 686/1790
Yield: -0.57%
Home Draw Away
+285 for Draw
8/10
Procenjen profit 22.80
Wilhelmine
Wilhelmine
Rang-lista 863/1790
Yield: -4.63%
Home Draw Away
+295 for Draw
8/10
Procenjen profit 23.60
CexCox74
CexCox74
Rang-lista 927/1790
Yield: -5.96%
Over/Under 2.5
-149 for Over
10/10
Procenjen profit 6.70
Código de Bónus Betclic
Rang-lista 1188/1790
Yield: -12.84%
Home Draw Away
-182 for Čatanuga red vulvs
7/10
Procenjen profit 3.85

Tipovi za Čatanuga red vulvs - Vestčester SC od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! CosminM, sa ODI parametrom od 152.22 ulaže 8 sa kvotom +285 na Draw na tržištu Home Draw Away. Može ostvariti profit od 22.8. QOO (ODI: 1.53) tipuje da bi ostvario profit od 8.7 stavljanjem 10 na Čatanuga red vulvs (-1), money back on draw (-115) u opkladi Asian Handicap (-1). Treći na rang-listi (ODI: -4.63), CexCox74, izabrao je Over/Under 2.5, stavljajući ulog od 10 sa kvotom od -149 na opkladu Over i procenjujući profit od 6.7.

CosminM
CosminM
Rang-lista 28/1790
ODI: 152.22
Home Draw Away
+285 for Draw
8/10
Procenjen profit 22.80
QOO
Rang-lista 389/1790
ODI: 1.53
Asian Handicap (-1)
-115 for Čatanuga red vulvs (-1), money back on draw
10/10
Procenjen profit 8.70
CexCox74
CexCox74
Rang-lista 1732/1790
ODI: -4.63
Over/Under 2.5
-149 for Over
10/10
Procenjen profit 6.70
Código de Bónus Betclic
Rang-lista 1990/1790
ODI: -80.53
Home Draw Away
-182 for Čatanuga red vulvs
7/10
Procenjen profit 3.85
Wilhelmine
Wilhelmine
Rang-lista 2025/1790
ODI: -181.23
Home Draw Away
+295 for Draw
8/10
Procenjen profit 23.60

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Čatanuga red vulvs - Vestčester SC od AI

Koji ishod utakmice Čatanuga red vulvs - Vestčester SC predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Čatanuga red vulvs (-1), money back on draw na tržištu Asian Handicap (-1), sa kvotom od -115sa ulogom od 10, od tipstera QOO. Opklada na Draw (+285) na tržištu Home Draw Away sa ulogom. od 8 od tipstera CosminM je još jedan favorit AI. Treća najverovatnija dobitna opklada prema algoritmu je Čatanuga red vulvs na tržištu Home Draw Away na kojem tipster Código de Bónus Betclic stavlja ulog 7 sa kvotom od -182.

Asian Handicap (-1)
-115 for Čatanuga red vulvs (-1), money back on draw
10/10
Procenjen profit 8.70
Home Draw Away
+285 for Draw
8/10
Procenjen profit 22.80
Home Draw Away
-182 for Čatanuga red vulvs
7/10
Procenjen profit 3.85
Over/Under 2.5
-149 for Over
10/10
Procenjen profit 6.70
Home Draw Away
+295 for Draw
8/10
Procenjen profit 23.60

Predlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi svoje prognoze za predstojeću utakmicu Čatanuga red vulvs - Vestčester SC. Top prognoza, sa 67% glasova, je nerešeno (+295). Pobeda Čatanuga red vulvs (-182) je prikupila 33% glasova. 0% predviđa pobedu Vestčester SC (+428).

1 33%
X 67%
2 0%

Čatanuga red vulvs vs Vestčester SC Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote -115 za Čatanuga red vulvs (-1), money back on draw (Asian Handicap (-1))
Tip 2:
Kvote -149 za Over (Over/Under 2.5)
Igrajte odgovorno