01.07.2026 10:20 United Kingdom Wimbledon 2026

Feliks Ože Alijasim - Dino Prizmić Tipovi i prognoze

Feliks Ože Alijasim - Dino Prizmić se igra u 10:20 dana 01.07.2026.

Feliks Ože Alijasim
Dino Prizmić

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj Feliks Ože Alijasim - Dino Prizmić odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Home Away", ishod "Dino Prizmić", sa kvotom +466 - prema 2 od 2 korisnika.

Najpopularnije vrste opklada:

Home Away
Dino Prizmić
100%
2 od 2 tipstera

JohnnyBet tipovi za Feliks Ože Alijasim - Dino Prizmić prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, maxi88 (plasiran na 116 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 27.96, stavljajući 6 na Dino Prizmić (+466) u opkladi Home Away. Sa druge strane, supcio (plasiran na 1990 mestu), tipuje sa kvotom +466 na Dino Prizmić (Home Away), stavljajući 6 - procenjeni profit: 27.96.

maxi88
maxi88
Rang-lista 116/1771
Profit: 53.02
Home Away
+466 for Dino Prizmić
6/10
Procenjen profit 27.96
supcio
supcio
Rang-lista 1990/1771
Profit: -802.43
Home Away
+466 for Dino Prizmić
6/10
Procenjen profit 27.96

JohnnyBet tipovi za Feliks Ože Alijasim - Dino Prizmić prema yieldu tipstera

maxi88 (ukupan yield: 5.01%) prognozira profit od 27.96 stavljanjem 6 na ishod Dino Prizmić (kvota: +466), tržište: Home Away. Zatim, tu je supcio sa yieldom -14.26% koji daje tip sa ulogom od 6 za rezultat Dino Prizmić (kvota: +466), tržište: Home Away. Procenjeni profit: 27.96.

maxi88
maxi88
Rang-lista 490/1771
Yield: 5.01%
Home Away
+466 for Dino Prizmić
6/10
Procenjen profit 27.96
supcio
supcio
Rang-lista 1216/1771
Yield: -14.26%
Home Away
+466 for Dino Prizmić
6/10
Procenjen profit 27.96

Tipovi za Feliks Ože Alijasim - Dino Prizmić od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! maxi88, sa ODI parametrom od -19.29 ulaže 6 sa kvotom +466 na Dino Prizmić na tržištu Home Away. Može ostvariti profit od 27.96. supcio (ODI: -243.48) tipuje da bi ostvario profit od 27.96 stavljanjem 6 na Dino Prizmić (+466) u opkladi Home Away.

maxi88
maxi88
Rang-lista 1838/1771
ODI: -19.29
Home Away
+466 for Dino Prizmić
6/10
Procenjen profit 27.96
supcio
supcio
Rang-lista 2002/1771
ODI: -243.48
Home Away
+466 for Dino Prizmić
6/10
Procenjen profit 27.96

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Feliks Ože Alijasim - Dino Prizmić od AI

Koji ishod utakmice Feliks Ože Alijasim - Dino Prizmić predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Dino Prizmić na tržištu Home Away, sa kvotom od +466sa ulogom od 6, od tipstera maxi88. Opklada na Dino Prizmić (+466) na tržištu Home Away sa ulogom. od 6 od tipstera supcio je još jedan favorit AI.

Home Away
+466 for Dino Prizmić
6/10
Procenjen profit 27.96
Home Away
+466 for Dino Prizmić
6/10
Procenjen profit 27.96

Predlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi svoje prognoze za predstojeću utakmicu Feliks Ože Alijasim - Dino Prizmić. Najbolja prognoza, sa 100% glasova, je pobeda Dino Prizmić (kvota: +466). Pobeda Feliks Ože Alijasim (-526) je prikupila 0% glasova.

1 0%
2 100%

Feliks Ože Alijasim vs Dino Prizmić Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote +466 za Dino Prizmić (Home Away)
Igrajte odgovorno