23.09.2026 10:40 Italy WTA 125K Tolentino, Doubles 2026

De Stefano S./Pieri T. - Gorgodze E./Papamichail D. Tipovi i prognoze

De Stefano S./Pieri T. - Gorgodze E./Papamichail D. se igra u 10:40 dana 23.09.2026.

De Stefano S./Pieri T.
Gorgodze E./Papamichail D.

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj De Stefano S./Pieri T. - Gorgodze E./Papamichail D. odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Home Away", ishod "Gorgodze E./Papamichail D.", sa kvotom -5000 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste opklada:

Home Away
Gorgodze E./Papamichail D.
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za De Stefano S./Pieri T. - Gorgodze E./Papamichail D. prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, abreujg78 (plasiran na 1745 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 0.2, stavljajući 10 na Gorgodze E./Papamichail D. (-5000) u opkladi Home Away.

abreujg78
abreujg78
Rang-lista 1745/1651
Profit: -25525.3
Home Away
-5000 for Gorgodze E./Papamichail D.
10/10
Procenjen profit 0.20

JohnnyBet tipovi za De Stefano S./Pieri T. - Gorgodze E./Papamichail D. prema yieldu tipstera

abreujg78 (ukupan yield: -18.99%) prognozira profit od 0.2 stavljanjem 10 na ishod Gorgodze E./Papamichail D. (kvota: -5000), tržište: Home Away.

abreujg78
abreujg78
Rang-lista 1270/1651
Yield: -18.99%
Home Away
-5000 for Gorgodze E./Papamichail D.
10/10
Procenjen profit 0.20

Tipovi za De Stefano S./Pieri T. - Gorgodze E./Papamichail D. od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! abreujg78, sa ODI parametrom od -28438.8 ulaže 10 sa kvotom -5000 na Gorgodze E./Papamichail D. na tržištu Home Away. Može ostvariti profit od 0.2.

abreujg78
abreujg78
Rang-lista 1743/1651
ODI: -28438.8
Home Away
-5000 for Gorgodze E./Papamichail D.
10/10
Procenjen profit 0.20

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu De Stefano S./Pieri T. - Gorgodze E./Papamichail D. od AI

Koji ishod utakmice De Stefano S./Pieri T. - Gorgodze E./Papamichail D. predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Gorgodze E./Papamichail D. na tržištu Home Away, sa kvotom od -5000sa ulogom od 10, od tipstera abreujg78.

Home Away
-5000 for Gorgodze E./Papamichail D.
10/10
Procenjen profit 0.20

Predlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi svoje prognoze za predstojeću utakmicu De Stefano S./Pieri T. - Gorgodze E./Papamichail D.. Najbolja prognoza, sa 100% glasova, je pobeda Gorgodze E./Papamichail D. (kvota: -5000). Pobeda De Stefano S./Pieri T. (+154) je prikupila 0% glasova.

1 0%
2 100%

De Stefano S./Pieri T. vs Gorgodze E./Papamichail D. Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote -5000 za Gorgodze E./Papamichail D. (Home Away)
Igrajte odgovorno