27.09.2026 05:30 • World • ODI Series 2025/2026

Engleska - Šri Lanka Tipovi i prognoze

Engleska - Šri Lanka se igra u 05:30 dana 27.09.2026.

Engleska
—
Šri Lanka

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj Engleska - Šri Lanka odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Home Away", ishod "Engleska", sa kvotom -556 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste opklada:

Home Away
Engleska
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Engleska - Šri Lanka prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, abreujg78 (plasiran na 1805 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 1.8, stavljajući 10 na Engleska (-556) u opkladi Home Away.

abreujg78
abreujg78
Rang-lista 1805/1683
Profit: -27902.1
Home Away
-556 for Engleska
10/10
Procenjen profit 1.80

JohnnyBet tipovi za Engleska - Šri Lanka prema yieldu tipstera

abreujg78 (ukupan yield: -18.55%) prognozira profit od 1.8 stavljanjem 10 na ishod Engleska (kvota: -556), tržište: Home Away.

abreujg78
abreujg78
Rang-lista 1306/1683
Yield: -18.55%
Home Away
-556 for Engleska
10/10
Procenjen profit 1.80

Tipovi za Engleska - Šri Lanka od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! abreujg78, sa ODI parametrom od -32174.9 ulaže 10 sa kvotom -556 na Engleska na tržištu Home Away. Može ostvariti profit od 1.8.

abreujg78
abreujg78
Rang-lista 1803/1683
ODI: -32174.9
Home Away
-556 for Engleska
10/10
Procenjen profit 1.80

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Engleska - Šri Lanka od AI

Koji ishod utakmice Engleska - Šri Lanka predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Engleska na tržištu Home Away, sa kvotom od -556sa ulogom od 10, od tipstera abreujg78.

Home Away
-556 for Engleska
10/10
Procenjen profit 1.80

Predlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi svoje prognoze za predstojeću utakmicu Engleska - Šri Lanka. Najbolja prognoza, sa 100% glasova, je pobeda Engleska (kvota: -556). Sa druge strane pobeda Šri Lanka (+447) je prikupila 0% glasova.

1 100%
2 0%

Engleska vs Šri Lanka Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote -556 za Engleska (Home Away)
Igrajte odgovorno