24.09.2026 22:05 • Australia • AFL Women 2026

Esendon (Ž) - Vest kost igls (Ž) Tipovi i prognoze

Esendon (Ž) - Vest kost igls (Ž) se igra u 22:05 dana 24.09.2026.

Esendon (Ž)
—
Vest kost igls (Ž)

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj Esendon (Ž) - Vest kost igls (Ž) odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Draw No Bet", ishod "Esendon (Ž)", sa kvotom +190 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste opklada:

Draw No Bet
Esendon (Ž)
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Esendon (Ž) - Vest kost igls (Ž) prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, abreujg78 (plasiran na 1751 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 19.0, stavljajući 10 na Esendon (Ž) (+190) u opkladi Draw No Bet.

abreujg78
abreujg78
Rang-lista 1751/1662
Profit: -26477.2
Draw No Bet
+190 for Esendon (Ž)
10/10
Procenjen profit 19.00

JohnnyBet tipovi za Esendon (Ž) - Vest kost igls (Ž) prema yieldu tipstera

abreujg78 (ukupan yield: -19.19%) prognozira profit od 19.0 stavljanjem 10 na ishod Esendon (Ž) (kvota: +190), tržište: Draw No Bet.

abreujg78
abreujg78
Rang-lista 1280/1662
Yield: -19.19%
Draw No Bet
+190 for Esendon (Ž)
10/10
Procenjen profit 19.00

Tipovi za Esendon (Ž) - Vest kost igls (Ž) od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! abreujg78, sa ODI parametrom od -29039.0 ulaže 10 sa kvotom +190 na Esendon (Ž) na tržištu Draw No Bet. Može ostvariti profit od 19.0.

abreujg78
abreujg78
Rang-lista 1748/1662
ODI: -29039.0
Draw No Bet
+190 for Esendon (Ž)
10/10
Procenjen profit 19.00

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Esendon (Ž) - Vest kost igls (Ž) od AI

Koji ishod utakmice Esendon (Ž) - Vest kost igls (Ž) predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Esendon (Ž) na tržištu Draw No Bet, sa kvotom od +190sa ulogom od 10, od tipstera abreujg78.

Draw No Bet
+190 for Esendon (Ž)
10/10
Procenjen profit 19.00

Esendon (Ž) vs Vest kost igls (Ž) Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote +190 za Esendon (Ž) (Draw No Bet)
Igrajte odgovorno