29.08.2026 04:15 Czech Republic 3. Liga 2026/2027

FK Horni Rediče - Hradec Kralove B Tipovi i prognoze

FK Horni Rediče - Hradec Kralove B se igra u 04:15 dana 29.08.2026.

FK Horni Redice
FK Horni Rediče
Hradec Kralove B
Hradec Kralove B

Na šta se kladiti?

Najpopularnije vrste opklada:

Over/Under 4
Over
100%
1 od 1 tipstera
Over/Under 3.5
Over
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za FK Horni Rediče - Hradec Kralove B prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, Reiko (plasiran na 15 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 11.5, stavljajući 10 na Over (+115) u opkladi Over/Under 3.5. Sa druge strane, Onze11 (plasiran na 1051 mestu), tipuje sa kvotom +211 na Over (Over/Under 4), stavljajući 8 - procenjeni profit: 16.88.

Reiko
Reiko
Rang-lista 15/1319
Profit: 221.86
Over/Under 3.5
+115 for Over
10/10
Procenjen profit 11.50
Onze11
Onze11
Rang-lista 1051/1319
Profit: -55.14
Over/Under 4
+211 for Over
8/10
Procenjen profit 16.88

JohnnyBet tipovi za FK Horni Rediče - Hradec Kralove B prema yieldu tipstera

Reiko (ukupan yield: 3.18%) prognozira profit od 11.5 stavljanjem 10 na ishod Over (kvota: +115), tržište: Over/Under 3.5. Zatim, tu je Onze11 sa yieldom -1.44% koji daje tip sa ulogom od 8 za rezultat Over (kvota: +211), tržište: Over/Under 4. Procenjeni profit: 16.88.

Reiko
Reiko
Rang-lista 370/1319
Yield: 3.18%
Over/Under 3.5
+115 for Over
10/10
Procenjen profit 11.50
Onze11
Onze11
Rang-lista 539/1319
Yield: -1.44%
Over/Under 4
+211 for Over
8/10
Procenjen profit 16.88

Tipovi za FK Horni Rediče - Hradec Kralove B od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! Onze11, sa ODI parametrom od 250.65 ulaže 8 sa kvotom +211 na Over na tržištu Over/Under 4. Može ostvariti profit od 16.88. Reiko (ODI: 78.2) tipuje da bi ostvario profit od 11.5 stavljanjem 10 na Over (+115) u opkladi Over/Under 3.5.

Onze11
Onze11
Rang-lista 25/1319
ODI: 250.65
Over/Under 4
+211 for Over
8/10
Procenjen profit 16.88
Reiko
Reiko
Rang-lista 50/1319
ODI: 78.2
Over/Under 3.5
+115 for Over
10/10
Procenjen profit 11.50

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu FK Horni Rediče - Hradec Kralove B od AI

Koji ishod utakmice FK Horni Rediče - Hradec Kralove B predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Over na tržištu Over/Under 3.5, sa kvotom od +115sa ulogom od 10, od tipstera Reiko. Opklada na Over (+211) na tržištu Over/Under 4 sa ulogom. od 8 od tipstera Onze11 je još jedan favorit AI.

Over/Under 3.5
+115 for Over
10/10
Procenjen profit 11.50
Over/Under 4
+211 for Over
8/10
Procenjen profit 16.88

FK Horni Rediče vs Hradec Kralove B Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote +115 za Over (Over/Under 3.5)
Igrajte odgovorno